Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék leszokni erről...

Hogyan tudnék leszokni erről a folyamatos röhögésről?

Figyelt kérdés

Olyan vagyok, mint egy 14 éves csitri csaj ( annyit röhögök... ), és így full komolytalannak látszódom. Hogyan tudnék erről leszokni tudatosan? Eléggé rossz tulajdonságom ez :/


19/F


2012. jan. 5. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért gondolod, hogy ez rossz dolog.

Én is így voltam, engem nem zavart különösképpen, de le kellett szokni róla, mert másokat idegesítette. Mást nem tudok mondani, önuralom, önfegyelem. Nem egyik napról a másikra, de megtanulod magadba fojtani a nevetést.

2012. jan. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ugyanez volt velem is ,az utóbbi 3 évbe sokat fejlődtem, már felelni is tudok a tanárnak röhögés nélkül , meg már érettebben csinálok mindent


önuralom az egész, menni fog :)

18f

2012. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elhatározás kérdése
2012. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tedd fel magadban a kérdést: jól érzed magad így, vagy nem. ha igen, miért? ha nem, miért? van értelme ezen változtatni, vagy nincs?
2012. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!