Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én lehetek a hibás vagy mi...

Én lehetek a hibás vagy mi történt?

Figyelt kérdés

Van/volt egy barátom.. Gyerekkorunkban nagyon jóban voltunk.. Itt lakik tőlem 3házra..

Egy középsuliba jártunk meg minden,minden sulis bulira együtt mentünk, meg más buliba is..De megcsinált velem olyanokat hogy mondta hogy elvisz kocsival meg minden és láttam hogy ő elment de nem jött be értem,pedig ő hívott el..és ezt vagy 2x megcsinálta..

Utána ahogy én fősulira mentem és kolis lettem úgy felejtett el napról napra..Pedig én kerestem h menjünk ide-oda.. Az az igazság hogy ahogy jogsija lett úgy megváltozott..mert 18.szülinapjára egy kocsit kapott és a szülei vettek maguknak másikat..jómind2 suzuki de akkor is..


2012. jan. 11. 17:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Aláírom hogy nem kell összenőve lenni de egyik napról a másikra elfelejtett szó szerint és már csak 3-4havonta beszélünk..
2012. jan. 11. 17:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Neki te nem voltál igazán a barátja. Hogy ő egy bunkó, és azért, vagy mert te egy kiállhatatlan ember vagy, azt én nem tudom innen eldönteni, és nem is akarom.

Nyugodj bele, nem a barátod többé, ne fuss utána, keress másokat, akik elfogadnak tényleg, és akiket te is el tudsz fogadni.

2012. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindig azok rúgnak belénk, akik a legfontosabbak. Ilyen a világ.
2012. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tetris ***** válasza:
Elváltak az útjaitok, ennyi. Megváltoztatok. Ő is, és te is. Nem kell ennek túl nagy jelentőséget tulajdonítani. Majd sodor melléd másokat az élet.
2012. jan. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!