Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék hamar beilleszke...

Hogyan tudnék hamar beilleszkedni az új osztályomba?

Figyelt kérdés
Jövőhéten költözés miatt új suliba kerülök. (tizedikes vagyok) és nagyon szeretnék beilleszkedni. az a baj hogy ha olyan helyen vagyok ahol mindenki ismer mindenkit csak én nem és engem senkit akkor félénk vagyok, egyébként nem. attól félek hogy klikkek lesznek és egy csoporthoz gáznak érzem odamenni... ha odamegyek vkihez mit mondjak neki? hogyan érjem el hogy ők barátkozzanak velem? én hogyan barátkozzak? félek...
2012. jan. 30. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

keress hasonló érdeklődésű lányt vagy fiút, próbálj beszélgetést kezdeményezni, légy kedves és nyitott :)

nyugodj meg minden rendben lesz :)

2012. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és hogy kezdeményezzek beszélgetést? szia hogy vagy? vagy kérdezzek rá valamire hogy pl milyen óra lesz? :) köszi :)
2012. jan. 30. 16:09
 3/9 anonim ***** válasza:
ha fiú vagy, akkor valszeg az osztályban a legtöbb fiú próbál majd haverkodni, ha meg lány vagy, csak akkor mennek oda hozzád ha jól nézel ki. Sajnos ez van. Merre fogtok lakni? Nálunk is hallottam olyat h jönni fog vki a suliba, csak azt nem mondták mikor. Egyébként sok sikert ;)
2012. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
lány vagyok, nem mondanám hogy jól nézek ki de csúnya sem vagyok de van barátom. Budapestre amúgy :)
2012. jan. 30. 16:13
 5/9 A kérdező kommentje:
és köszönöm :)
2012. jan. 30. 16:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát... ha bp re fogsz suliba járni az kemény lesz a vidék után... én 3 hétig bírtam pesten aztán annyi... sok a köcsög aki azt képzeli mert hogx ott lakik ő már istenkirály a másik fele meg a sok tanyasi bunkó paraszt...

elmentem vidékre suliba teljesen más... barátságosak meg minden _:) bár lehet hogy csak szar volt a suli ez az én tapasztalatom, sok sikert neked :)

2012. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi :) én ismerek olyan pestieket akik nem nagyképűek, sztem egy város miatt nem is kéne annak lenniük :D
2012. jan. 30. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:
éljenek a pesten lévő vidékiek! egyébként szerintem majd odamennek hozzád barátkozni, ne félj és mosolyogj sokat:))
2012. febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
sehogy
2012. febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!