Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, ha utálom az...

Az normális, ha utálom az alvást, mint olyant?

Figyelt kérdés
Már korábban is éreztem úgy, ahogyan mostanság újra, hogy az alvás a leghülyébb igény, mert míg az éhség-szomjúság kielégítése közben tudod élvezni az ízeket, addig az alvásnál sose tudhatod, mert lehet, hogy rémálmod lesz, vagy az egész napodat meghatározza, ha nem aludtad ki magadat. Ráadásul rengeteg időt elvesz az életünkből, hiszen mennyire jó lenne mondjuk, ha nem kéne aludni. Mire eljutunk aludni, már elvileg elvégeztük a kötelező teendőket, így ahelyett, hogy berogynánk az ágyba jöhetne a kikapcsolódás. Persze ha ez éjszaka van, akkor hétvégén lehet egy buli, vagy olvasás otthon, összebújás a párunkkal, amire sokszor amiatt nincs lehetőség, mert másnap korán kelünk, és túl sok az elintéznivaló még a délutánra, stb. Tudom, a legtöbben imádnak aludni, de ha belegondoltok abba, hogy nem lenne alvásigény, mennyi mindent lehetne csinálni, akkor más az egész. Amikor fáradt vagyok, vagy kimerült én is alig várom, hogy kialhassam magam, szeretek az ágyban ücsörögni, ott tanulok általában. Mit gondoltok arról, amit kifejtettem?
2012. febr. 13. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, végül is ez nagyon igaz. De ez az élet: kifáradunk, és alvásra van szükségünk. inden esetre, az élet bizonyos területein lázadó lehetsz. :)
2012. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Da Vinci is így lehetett ezzel mert kísérletezett a csökkentésével. Valamint sok más ember is...


[link]


olvass utánn. Érdekes.

2012. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ez olyan rossz... Amúgy nem vagyok egy nagy lázadó. Vannak elveim, amelyek néhol nem egyeznek a többiekével, de én helyes, erkölcsös elveknek tartom őket, úgyhogy... :D 16/L
2012. febr. 13. 22:55
 4/11 anonim ***** válasza:
igazad van. Jó lenne, habár akkor ugye nagyon sok minden máshogy lenne, de a legfurább.az lenne sztem hogy összemosódnának a napok...
2012. febr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tényleg érdekes ez a cikk. Szerintem ha alapból így élnénk, nem lenne furcsa.
2012. febr. 14. 21:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálok aludni, de főleg mivel éjszaka vagyok a legproduktívabb. Mondjuk megoldom úgy, hogy kora hajnalban megyek csak aludni és délután kelek, szerencsére megtehetem. Viszont napközben néha nem ártana dolgokat intézni, szóval tényleg jó lenne ha egyáltalán nem kellene aludni. Vagy csak mondjuk heti egyszer 1 napot, vagy valami hasonló...
2012. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:D Jó Neked! :D
2012. febr. 14. 23:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva érzem, bár tudom, hogy ez nem normális. Állandóan az alvásba menekülök, az hiszem, depressziós vagyok.
2012. febr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is tökéletesen egyetértek. Ez a világ legbosszantóbb dolga! Persze, ha egyáltalán nem kéne aludnunk, tényleg összefolynának a napok, így ilyen szempontból jó az alvás, választóvonalnak. De tényleg az lenne a jó, ha elég lenne csak pár órát aludni ahhoz, hogy kipihenjük magunkat: sokkal több időnk lenne.
2012. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Részben egyetértek is, meg nem is. Azért értek egyet, mert szerintem is borzasztóan sok időt elvesz... Viszont én szeretem valamiért a rémálmokat is, mert érdekesek általában. Kivéve ha megölök benne valakit... :( Szerintem normális, hogy nem szeretsz aludni. :)
2012. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!