Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 14 éves lány vagyok. Őszintén...

14 éves lány vagyok. Őszintén (! ) mit gondoltok rólam? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!Egy 14 éves mosolygós,"örökvidám" lány vagyok.Az lenne a kérdésem,hogy ˇˇˇˇˇˇˇˇszöveg alapján mit gondoltok rólam?Csak is őszintén!Mindent!

Szóval.14 éves vagyok,állítólag életvidám lány.Soha nem cigiztem,se drogoztam.Életemben eddig egyszer ittam alkoholt>sört,de úgy vagyok vele,hogy többet nem.Apukámat és a 2 testvéremet tisztelem,de nagyon(és Anyukámat is tiszteltem mindaddig,amíg el nem hunyt...).Igaz,néha veszekedünk-civakodunk,de azért mindig kijövünk.:)A barátnőimre,főleg a legjobbra kicsit irigy vagyok gazdagsága miatt.:$

Jegyeim 5-4-3,úgy amúgy "4-es vagyok",de általában 5-ös.

Állítólag könnyen befolyásolható vagyok,és nem tudok sok dologban dönteni,de általában segítőkész vagyok.Külsőm:hát néhány barátnőm,és a tesóim azt mondják aranyos vagyok.Szerintem kicsit "husi",vagyok,de szép.

Na most azt szeretném kérdezni,mit gondoltok rólam?Akármit írhattok,csak őszinte legyen!

14/L


2012. márc. 2. 19:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és kérdezhettek akármit,válaszolok!
2012. márc. 2. 19:41
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hebrencs és kedves lehetsz, sajnálom anyukádat.
2012. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A befolyásolhatón kívül szerintem vigyázz a jellemedre, ne idomulj a többséghez :)
2012. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert anyukád elhunyt, még tisztelheted. A tisztelet nem múlik el ;]

Egyébként biztosan aranyos lány vagy.

2012. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem karakán, aranyos és pozitív kiscsaj vagy.
2012. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Külső megerősítésre vágysz.
2012. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%

Őszintén? Pszichológiailag elemezve:

Nem szívesen lennék a barátnőd. Látszik hogy nagyon nyomott vagy, nem tudsz őrült lenni, hülyülni, nem lehetsz jófej. Nem akarsz inni, hát akkor őszintén normális sem vagy, bár úgyis az első adandó alkalommal elfogod fogadni a piát, de cseszettül naív vagy és álszent ha így gondolkodsz. Vagy csak szimplán hülye.:D

jelen pillanatban majd szétcsesz az unalom téged.

Senki nem dícsér téged soha semmiben, így az unalom és e önbizalomhiány kölcsönhatásaként most avval cseszegetsz minket, hogy próbáljunk meg megítélni a jó tulajdonságaid alapján.

Tudod mindenkiben ott lakozik a gonosz.

ja és 18 évesen még szűz leszel

2012. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

sztem 1. reálisan látsz és úgy gondolom, hogy határozott vagy. ezt csak úgy sejtem.

ezek mellet én nem csipáználak, mert tuti irigykednék rád :D


^^

2012. márc. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát.:) A 7es válaszolónak is,és köszi hogy mindenki őszintén írt!:)
2012. márc. 3. 10:41
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján nekem kicsit gyerekesnek tűnsz, ami jó pont, hogy nem játszod 14 évesen a hú de érettet. 14 évesen én is úgy voltam vele, hogy én soha nem iszok alkoholt, mert utálom az ízét, de mostanra valahogy ez megváltozott, szerintem nálad is meg fog. Az, hogy jóban vagy a családoddal megint jó dolog. De ez a könnyen befolyásolhatóság nem jó, azon én a helyedben változtatnék (höhö most befolyásollak). Nagyjából ennyi, de valahogy nekem túl kevésnek tűnik a rossz tulajdonság a leírásodban.
2012. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!