Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek normalis a legjobb...

Szerintetek normalis a legjobb baratnom? Ti ragaszkodnatok a baratsagahoz vagy hagynatok a fenebe?

Figyelt kérdés
Kb 8 eve vagyunk legjobb baratnok,de elkepesztoen nehez eset.Mindig oda kell figyelnem arra,hogy mit mondok,kerdezek,teszek,mert a legartatlanabb dologban is tud olyan okot talalni,hogy osszeveszhessen velem.Nevetseges ugyek miatt megharagszik ram es utana mindig en vagyok az,aki nem birja elviselni a haragot es kezdemenyezem a bekulest.O nem kezdemenyez soha es ilyenkor mindig az a valasz,hogy o ilyen es nem tud megvaltozni.Ha elmegyek valahova,ahova neki valamiert nem lehet,akkor megharagszik,ha olyan emberrel allok szoba,akit o nem kedvel,megharagszik,szoval mindenert.Nagyon szeretem,de idegesit,hogy en is vagyok olyan ember mint o es nem fogok mindig elnezni neki mindent es mindig megalazkodni.Amugy masra nem haragszik meg konnyen,csak ram,de ilyenkor azt valaszolja,hogy azert,mert en vagyok neki a legfontosabb es velem szemben nagyok az elvarasai.
2012. márc. 9. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
hirtelen az jutott eszembe, hogy megpróbálhatnátok kicsit szüneteltetni a kapcsolatotokat, egy darabig nem találkozni. talán ő is "elszokik" ettől valamennyire v elgondolkozik h nem tudja ezt csinálni, te is "pihenhetsz" kicsit.
2012. márc. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
40%
Hát szerintem hagyd ,tudom h nehéz mert megszoktad meg minden ,de egy igaz barát nem így viselkedik .Azt a kifogást meg egyenesen szánalmasnak tartom h veled csak azért iylen, mert te fontos vagy +ha valaki fontos azért váltosztatsz.Inkább keres új barátokat.:D
2012. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

HA annyira jó barátnőd akkor ezt itt miért nem mutatod meg neki?

Mármint nyugodtan mond el neki hogy ez Téged zavar és ha nem tesz érte hogy jobb legyen neked akkor ez a kapcsolat romlásához vezethet.Egy barátság két oldalról működik és nem egyről.Szóval nem csak neked kell mindent megtenni hanem neki is ha tényleg barátnőnek akarja nevezni magát!

Üdv!

2013. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!