Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem azt, hogy ki...

Miért érzem azt, hogy ki akarom magamat tombolni, hatalmasat szeretnék bulizni, egész este táncolni? Nem merem megcsinálni, mert nincs hozzá bátorságom, önbizalmam, megfelelő társaságom.

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok.
2012. márc. 26. 22:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

mintha csak én írtam volna:D:/

megkérdezhetem h hova valósi vagy?

2012. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Zenon ***** válasza:

Szia!


Én is így vagyok vele,mint te!Kamaszként sosem jártam el bulizni,de mostanában rám jött ez a nagy bulizhatnék.De nem szeretem a nagy,nyilvános helyeket,akkor valahogy sosem oldódok fel teljesen vagy nehezen.Azonban ismerősökkel,pár emberrel iszonyatos nagyokat tudunk partyzni,ilyenkor nincs megállás!Alapjában korábban mindig zavart,hogy mások előtt táncoljak meg úgy elengedjem magam,mert féltem,hogy kinevetnek vagy ilyesmi.De ma már teszek rá,csak lazulok és adom magamat. 22/F

2012. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, ennek örülök:)) én mostanában nem buliztam, és még csak nem is ITTAM!! de amikor ott vagy, az emberek, a zene, hát az.... őrült energia szabadul fel, szinte megáll az idő:)
2012. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

ma 19:25


Budapest mellett lakom.

2012. márc. 27. 21:39
 15/18 anonim ***** válasza:
sajnos kicsit messze..én szfvári vagyok:/
2012. márc. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 csaj10 válasza:
Szia!Én is ugyanígy vagyok, 21 éves lány, se önbizalmam, se társaság se semmi... :/ szal,ha gondolod én szívesen elmennék veled :)
2012. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
írtam neked privátot:)
2012. márc. 28. 19:21
 18/18 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=uAR2Ym3JXuA tudom, sokat válaszoltam már, de az előző szintén gondterhelt hölgynek ajánlom ezt a videót nem tudom segít e, de elgondolkodtató:)
2012. márc. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!