Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lelhetném örömem a...

Hogy lelhetném örömem a társkeresésben? úgy érzem néha, mint amikor munkát kerestem.

Figyelt kérdés

Adok fel hirdetést, meg reagálok pár hirdetőnek. Aztán lefáraszt egy jópár, hogy még önkritikájuk sincs. Találkozáskor mindig csalódom. Baráti kapcsolatok nem lesznek egyikből sem.

Abban az életkorban vagyok, hogy családot szeretnék alapítani.

de legszívesebben már benne lennék, úgy fáraszt, maga az ismerkedés szakasza, mert tele van csalódással részemről.


2012. márc. 31. 08:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy ne akarj görcsösen társra találni, ha már mindent megtettél, hagyd hogy ő találjon rád inkább. nem biztos hogy a társkeresés a megfelelő neked, inkább bontakozz ki, járj el szórakozni, emberek közé, csinálj csoportos hobbikat, sportolj, vagy jógázz, járj el tanfolyamokra, magyarul olyan helyekre ahol idegeneket megismerhetsz. Nem felétlenül a net ad jó megoldásokat :) én is sokat csalódtam a netes keresőkben és nagyon sokszor randiztam. Nem adtam fel, és most van egy csodás vőlegényem.

Hajrá!


23/L

2012. márc. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mi ilyenkor a csalódás oka?Hisz ha eljutottatok a randiig,akkor valószínűleg mar képcsere is történt,illetve beszélgettetek.

Hogy lelhetnéd örömed benne?Ez csakis hozzáállás kérdése...

2012. márc. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

csalódás oka:

nem úgy néz ki, mint a képen

vagy kiderül, hogy lóg a "kapa" a szájából, valaki vontatottan beszél, mint egy beteg, más rajtam akar élősködni - hova tudnám beprotezsálni, mit ajánlok neki tanuláshoz (ezeket egy randin hozza fel!)és egy nagycsomó dolog nem jön le képből, meg levelezésből.


az életben(nem neten) való ismerkedéseim hátránya, hogy sok olyannal találkozom, aki szimpatikus én is neki, de vagy bnője van, vagy családja. szinte mindig ez van személyes ismerkedésnél.


a hozzáállásomon próbáltam változtatni, hogy úgy mentem el már a randikra, hogy kikapcsolódok alapon, semmi más, legalább nem ülök otthon - nos így lett egy kapcsolatom, aminek most lett vége, mert kiderült, hogy ő meg lelkileg terrorizál.


nem vagyok görcsös. sőt, nem is megyek fel szívesen már ismerkedős oldalakra.

volt, hogy egy szakítás után nem tettem semmit, kb fél évet vártam, hogy majd engem megtalálnak, hát megtalált egy hűtlen srác. azon kívül semmi.


és az idő telik.

2012. márc. 31. 09:08
 4/14 anonim ***** válasza:

hasonló cipőben járok. Az én megoldásom az, hogy nem keresek már nagy Ő-t. Inkább örökbe fogok fogadni egy gyerkőcöt, (ha lesz jó melóm), és nem keresek a mai világban nőket. Belefáradtam, hogy jópofizni kell, mert ha nem teszem, akkor egyből én vagyok az idióta.

Ajánlom neked is, hogy hagyd a pasikat! Mind egy idióta! :)

2012. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha már válaszoltál a kérdésemre akkor viszontválaszolók.

Talán ez lehet a baj:


"és az idő telik."


"Abban az életkorban vagyok, hogy családot szeretnék alapítani."


Ha ezt megérzik a "jelöltek" akkor valószinűleg hamar a távozás útjára lépnek, még akkor is ha belátható időn belül ők is családot szeretnének. Kicsit érdemesebb lenne lazábbra venni a dolgokat.

2012. máj. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszi, hogy válaszoltál


de sajnos a nem akarok semmit másoktól oldal sem jött be :)


"volt, hogy egy szakítás után nem tettem semmit, kb fél évet vártam, hogy majd engem megtalálnak, hát megtalált egy hűtlen srác. azon kívül semmi."


viszont az megvilágított, hogy élvezzem már az életet e nélkül is!

2012. máj. 5. 09:47
 7/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


"volt, hogy egy szakítás után nem tettem semmit, kb fél évet vártam, hogy majd engem megtalálnak, hát megtalált egy hűtlen srác. azon kívül semmi."


Szóval itt nem arról lenne szó, hogy ne keres társat, és lemondj a párkapcsolatról.

Nyugodtan keresgélj, csak mikor találsz egy "partnert", akkor talán ezt a családalapítás "dolgot" kevésbé kéne előtérbe helyezni. Egy darabig hagyni kell, hogy a dolgok kibontakozzanak maguktól.

2012. máj. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy ha tartalmas nőnek érez a "jövendőbelid", akkor én kimondottan örülnék, ha a családalapítás nem maradna "tabu"... Őszinteség nélkül nem ér semmit egy intimitásra épülő kapcsolat. A te vágyad, nem csak a pasi, hanem a családalapítás...


Én úgy gondolom, nézelődj, de csak olyan irányba, ahol erre nyitott a pasitársadalom! :)

2012. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"ezt a családalapítás "dolgot" kevésbé kéne előtérbe helyezni."

eddig a gondolatig még el sem jutottam ismerkedések után

már az elején meghalt, azzal a gondolattal, hogy vele biztos nem.

2012. máj. 5. 12:06
 10/14 anonim ***** válasza:

Háhá! Ismerős dolog! Te mi után tudtad, hogy "vele nem!"?

Írhatod privátba is, ha gondolod, de itt is jó lesz! :P érdekel nagyon! :)

2012. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!