Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 19 éves, az átlagostól eltérő...

19 éves, az átlagostól eltérő fiú vagyok, van jónéhány lány barátom, mélyebb-felszínesebb, s az osztálytársaimmal is tök jól kijövök, de fiú barátom nincsen. Hol találhatnék hasonlót?

Figyelt kérdés

Olyan klasszikus Barátságot keresek, ahol fontos vagyok a másik félnek, s ő is azzá válik számomra. Jókat lehet vele nevetni, hülyülni, de egyszerre fontos, mély beszélgetéseket is folytatni.

Nem vagyok olyan, mint a többiek; nem érdekel a sport, sokat tanulok, mert tudom, hogy csak így juthatok tovább, szeretek álmodozni, olvasni.


Nem vagyok sem ilyen stéber, nyomi sem b*zis, csak egyszerűen más( de az osztályomban is pl. mindenki, fiúk is lányok is elfogadtak, szeretnek, de úgy igazán közel senkit nem érzek magamhoz). Sokan körülvesznek, de mégis egyedül érzem magam, mi a teendő? S van-e esetleg korombeli, hasonló gondolkodású fiú?

Várom a válaszokat :)



2012. ápr. 7. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz lány vagyok. :D De én se szeretem azt amit a többi átlagos csaj... Szeretsz zenét hallgatni?

Ha gondolod írj privit. :)

18/L

2012. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy meleg vagy?:D
2012. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már vártam egy, hozzád hasonló intelligencia megnyilvánulását !
2012. ápr. 7. 22:53
 4/5 anonim ***** válasza:

én is lány vagyok ahogy az első válaszoló,viszont szívesen beszélgetnék veled:)

ha gondolod írj.

18/L

2012. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz...
2012. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!