Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon miért érztem kellemetlen...

Vajon miért érztem kellemetlenül magam?

Figyelt kérdés
Tegnap házibuliba mentem, ahová a barátnőm részegen érkezett. A lány nagyon rossz családi körülmények között él. Gazdagok, de az èrzelmek hiányoznak. a becsiccsentést már megszoktam tőle. amikor viszont rágyújtott, nagyon kellemetlenül éreztem magam, hisz 16 évesek vagyunk, de én még sosem próbáltam ilyen dolgokat. Zavar hogy a barátnőm viszont elég gyakran. Aztán jött a hab a tortán, két idegen srác arról sutyorgott hogy szívesen lefektetnének. (ők józanok voltak, a buliban nem volt pia csak a csaj jött kocsmából) Ez megint zavarba hozott. Nem vagyok az a könnyen zavarba jövő típus, de tegnap este huuu.. Szerintem a barátnőm váltotta ki belőlem, mert addig semmi bajom nem volt. Szerintetek?

2012. ápr. 8. 19:28
 1/5 anonim válasza:

1.Szerintem ezt elsősorban a barátnődnek kéne elmondanod.

2.A leírás alapján eléggé különböztök és nem annyira biztos számomra, hogy így továbbra is barátok tudnátok maradni a jövőben.

3.Azért érezted magad kellemetlenül, mert tőled ez a stílus távol állt és a barátnőd is ebben a szituációban, szóval kínos volt a dolog.

2012. ápr. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk barátnők.
2012. ápr. 8. 20:11
 3/5 Klaudia3721 ***** válasza:

olyannal barátkozz akinek szeretsz a társaságában lenni!

és mondd el öszintén a véleményed a barátnödnek az öszinteségmindig segitség :)

2012. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
folyton mondom neki hogy milyen kis ribanc részegen... de nagyon jó barátnőm. sajna én ribancnak nézek ki , bár nem iszok/cigizek/pasizok ezerrel. én csak szeretem a ruhákat. :/ ő viszont... nem lesz attól nagyobb ha folyton iszik...
2012. ápr. 9. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
a barátnőd r_banc, ennyi!
2012. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!