Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan növelhetném a bátorságo...

Hogyan növelhetném a bátorságom/önbizalmam?

Figyelt kérdés

A szűk baráti körömben jól érzem magam,és semmi gondom a beszélgetéssel,hülyüléssel.A barátnőmmel rengeteget hülyülünk. Viszont egy nagyobb társaságban nem tudok megszólalni.Egyszerűen semmihez nem tudok hozzáfűzni semmit.Ha pedig megszólalok,legtöbbször nem veszik észre, 2x el kell mondjam. Próbálok ismerkedni,kedves lenni mindenkivel, de sehogy nem tudok hosszabb barátságokat kötni,és rengeteg alkalommal feltettem magamban a kérdést,hogy mi a gond velem?Elnézem a barátnőmet,aki mindenkivel sokkal hamarabb összebarátkozik,mindenkivel jól egyezik.

Ha felnőttek társaságában vagyok, mindig feszültnek érzem magam.(Kivéve a családi körben).A fiúk sem igazán érdeklődnek irántam, pedig "állitólag" szép vagyok(szőke,kék szemű).Befolyásoló tényező az,hogy szemüveges vagyok?



2012. ápr. 9. 19:58
 1/5 Lolita N válasza:
Hány éves vagy?Írj egy pár sort magadról.
2012. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15/L
2012. ápr. 9. 20:07
 3/5 Lolita N válasza:

Semmi baj azzal,hogy szemüveges vagy :-)

Majd az évek során megjön az önbizalmad.

2012. ápr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem..
2012. ápr. 9. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy mindenki azt mondja, hogy "majd megjön az önbizalmad"... ha nem kerülsz olyan élethelyzetbe, akkor nem jön meg. Itt vagyok én is 21 évesen és mindig azt hallgattam, hogy majd megjön meg társai és semmi.

21/F

2012. ápr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!