Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azért kérdezem itt, mert itt...

Azért kérdezem itt, mert itt fiatalabbak vannak, és benne vannak ezekben a dolgokban. Vélemény, vagy tanács?

Figyelt kérdés
Van egy internetes játék,amit újra elkezdtem játszani.Régebben nem ilyen voltam,most az a helyzet,hogy úgy élem meg,mintha az életem múlna rajta,védem amim van,összevesztem pár játékostárssal is,ami miatt lelkiismeret furdalásom van,mert én voltam a hülye,meg önző,de már kiléptek,nem tudok velük beszélni.Páran már észrevették,hogy nem csak játékként kezelem az egészet.Sok időm van,folyamatosan figyelek mindent,asszem ez ismételten függőség.A játékot nem hagyom abba,pénzem is van benne,ami megint egy nagy baromság,de hogy legyek érzékmentes az emberekkel szemben?
2012. ápr. 13. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szúrd ki a szemed és máris érzékmentes lehetsz.

Amúgy attól még, hogy játék lehet fair. Nem kell se.ggfejnek lenni. Milyen játékról van szó?

2012. ápr. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csak nem wow?
2012. ápr. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem Farmville. Nem trágyázta meg a szomszédait, és besértődtek.
2012. ápr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó ezen szakadtam XD...

Am. kíváncsi lennék a korodra:)...(kérdező) ...már nem azért mert én ilyen pedo állat lennék, csak mert ez már kom. függőség...és nem tudom hogy amit most írni fogok az értő fülekre talál e...na mind1...szóval jobb lenne ha belegondolnál abba, hogy nem tudom te hány éve nyomod ezt a játékot, de ...ígyis mondjuk 1-2 évet rápazaroltál erre...egy virtuális kis játékra...plusz pénzt is költöttél rá...(o.O")...és mi lesz később? ...Haszon van belőle?..okosabb leszel? kézügyességed fejlődik?barátokat szerzel vele?fizikumod jobb lesz tőle? :D NEM!:D...szóval szerintem értelmesebb lenne ezt még abbahagynod, most amíg "nem késő" mert ez nem válik hasznodra..és magadon is észrevehetted h mit vált ki belőled a játék...Ha most a világon elmenne a net neked kb "nem lenne semmid.." a kis világod összeomlik és amiért "megdolgoztál"(pár óra gép előtt üléssel) odaveszik:D akkor milenne? sztem sok értelme nincsen a dolognak...kontrolálnod kell az iőt max ha nagyon nem tudsz leszoknni..de sztem értelmesebb dolgokat is csinálhatnál helyette...Én pl a play station2-met eladtam és vettem egy szintetizátort..éééés azt mondom: MEGÉRTE!:D..szerintem te is töltsd vmi értelmesebbel az idődet, hidd el nem fogod megbánni:)

16/L

2012. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!