Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért állnak olyan sokat...

Miért állnak olyan sokat rosszindulatúan a rockerekhez?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 21:27
 1/8 A kérdező kommentje:
*sokan
2012. ápr. 13. 21:33
 2/8 anonim ***** válasza:
gondolom, mert nem ismerik őket...
2012. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert az a kinézetük sokszor határozott, kicsit elzárkózott külemet ad nekik...

De vannak kivételek..Pl van az utcában egy srác aki rocker de az arcán én pl látom h valójában kedves...és a buszon is mindg átadja a helyét és utolsónak szál le a buszról...Szóval én pl nem ítélek külsőről..:)

16/L

2012. ápr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy milyen zenét hallgat valaki, nem ettöl függ a személyisége. Viszont sokan nem jönnek erre rá és csak mert feketében járnak, ezért rájuk mondják, hogy rosszak meg minden.
2012. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mert az emberek hülyék, és mindenhez rosszindulatúan állnak. egy igazi rockernek ezt jól kell tudnia, és pont a hülyeség ellen "lázad"
2012. ápr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 k.lau13 ***** válasza:

Pontosan így van! Mármint úgy minden, azaz szerintem, amit ide leírtak a válaszolók. Én mondjuk még kiegészíteném a divatrockeres szöveggel, amit szerintem már ismer mindenki :D Akik ugye attól tartják magukat rockernek, mert "rondán beszélnek, a Green day szövegeit nyávogják, és ennek hallatára képesek fölemelni a kis-és mutatóujjukat, meg mindenféle bőr cuccokban járnak, a "társadalomhoz" való hozzáállásukról nem is beszélve"... Leginkább ezek miatt. Egyébként az emberek egyébként is egyre kevésbé állnak optimistán egy másik stílushoz, életérzéshez, műfajhoz... Gondolj pl. a kultúrára, az ázsiai országok lakosait is mennyire lenézik, csak mert egy másik vallás, másik kultúra... vagy az afrikaiak, vagy például az amerikai angolok és a brit angolok... Ez zenével sincs másképp. Az emberekben még ha van is valamiféle érdeklődés egy másik kultúra vagy műfaj iránt, az akkor is általában rosszindulatú. Nagyon kevesen vannak azok, akik nem ítélnek első látás és három mondat alapján, és érdeklődéssel és pozitívan közelednek egy másik, más gondolkodású és ízlésű ember felé.


Ez ugyanígy van a rockereknél szerintem. Az emberek nem csak hogy félnek megismerni őket, de egy előítélet alapján eleve negatívan állnak hozzájuk, és nem is akarják megismerni, csak felületesen, azért, hogy leszólhassák őket.


A másik pedig ugyebár, hogy mostanában nagyon nem divat elfogadni egy másik stílust, attól nagyobbnak érzik magukat, hogy rosszindulatúak azzal, akit nem ismernek, és leszólják azt, amiről abszolút fogalmuk sincs.


Lehet így elsőre hülye szövegnek tűnik ez a kultúrával meg az ázsiaiakkal :D De remélem nem túl félreérthetően fogalmaztam, mondjuk fogalmam sincs, miért mentem bele ebbe, pedig csak hasonlat akart lenni :) Hát mindegy, én még ezzel tudnám magyarázni, de amúgy fogalmam sincs, én is rocker vagyok, és hiába kérdezgetem ezt azoktól, akik nem rockerek, még nem sikerült normális választ kapnom, pedig ezt mi igazából nem tudhatjuk, ez az ő saját véleményük, amit csak ők tudnak megmagyarázni :)

2012. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Milan96 válasza:
Szntem azért mert félnek megismerni minket. A minap a vonaton is olyan rossz érzés volt mikor csengett a telóm és utána többen is úgy néztek rám mint 1 ufóra. am pl én pont nem az a féle vok aki talpig szegecselve van
2012. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mert ha valaki mást szeret vagy oltozkodik azt mar elitelik! Én pl:mikor levettem a suli egyenruhat es atoltoztem rocker ruhaba mar bunkok voltak velem az emberek!
2013. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!