Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha az a csaj...

Mit tegyek ha az a csaj mindent elront (bőv. Lent)?

Figyelt kérdés

Nos, az osztályból van három barátnőm, de van egy negyedik csaj aki a barijaimmal jóban van, és megpróbálja őket elvenni tőlem, meg ellenem uszítani! A három lánnyal jól ki tudnék jönni, de az az egy elront mindent!! szerencsére jövőre már nem fog a sulinkba járni, szerintetek húzzam ki még ezt az évet így és utána nem lesz gond? vagy mi legyen? :)

12/L


2012. máj. 10. 16:48
 1/1 anonim válasza:
Ha ellened tudja őket fordítani,akkor nem igazi barátok. Ha nem tudja őket ellenfordítani,akkor érdemes kivárnod ezt az egy évet,és velük maradnod...de ha sikerül neki,akkor el kellene gondolkoznod azon,hogy ki szimpatikus még az osztályban. Én soha,de soha nem barátkoznék olyan személyekkel,akik nem hisznek nekem,akik nem biznak bennem,akiket ellenem lehet fordítani..mert ők úgy se lesznek igazi barátok.(tapasztalat,voltam hasonló helyzetekben veled egy idősen :D ) 18/L
2012. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!