Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tegnap töltöttem be a 19et,...

Tegnap töltöttem be a 19et, és olyan szomorú kedvem lett, mert semmit nem értem el még az életben. (? )

Figyelt kérdés

Még nem volt párkapcsolatom se, munkám se... Az egyedüli dolog amit elértem az az érettségi, de ugye ey sem teljes még... (szóbeli)

Miért van ez? :(



2012. máj. 11. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:

kezdj el tervezni, írd össze, mi mindent szeretnél véghezvinni az életben, hova szeretnél eljutni.

Ezeket a terveket pedig kezd el folyamatosan megvalósítami. :)

2012. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Majd ha elértél pár dolgot azt fogod kérdezni hogy miért nem érzed jól magad miattuk. Ne az elért dolgokban keresd önmagad. Nem attól leszel valaki hogy csinálsz valami "nagy" dolgot. A javaslatom: ismerd meg önmagad.

Boldog születésnapot így utólag ! :)

Levelezhetünk ha van kedved.

21/F

2012. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
végre valakinek van önkritikája :D nyáron menj el diákmunkára, a munka rész ki lesz pipálva. szedj össze valami csajt/pasit és a párkapcsolat rész is ki lesz pipálva. 19 évesen egy fél érettségivel nem is lesz "rendes, állandó" munkád. max meki vagy burger king.
2012. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem most picit eluralkodott rajtad a stressz ezek miatt és az érettségi miatt, de ha a 29.életévedet töltötted volna be és lennél ilyen kis depis, azt megérteném, ugyan ezen okok miatt :)


Nem vagy kevesebb senkinél sem, mert nem volt még kapcsolatod. Majd lesz, kinek előbb, kinek utóbb. :) DE LESZ!

Munkát találni nagyon nehéz most, de tessék bízni magadban! Írd le szépen egy papírra a terveidet, ahogy az előttem is írták :)

2012. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 21 évesen jött ez. Kellett egy év hogy elmúljon. De mi a kérdés? :)
2012. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj, hogy bármerre nézel, tökéletes életet látsz. Valószínűleg egy azerbajdzsáni pásztorgyerek ugyanezeket mondhatná el magáról 19 évesen, és azért nem lenne benne emiatt szomorúság, mert nem lenne baja ezzel. A médiában mindenhol látod a tökéletes életutakat, a happy end-eket... vagy talán nem is kell olyan messzire menni, mert nyilván látod mindenhol a sok boldog párocskát.


Túl sok jót nem tudok mondani. Velem ugyanez volt tavaly, mikor 19 lettem és alighanem megint ez lesz. Mármint lányok terén. Azt látom, hogy aki nem tanul meg kiskamaszkorában csajozni, annak a későbbiekben nehézségei lesznek...

2012. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Keress egy jó hobbit. Én találtam leköt, szeretem. Így a hét napjából kábé 3-4 már le van tudva. Igaz a többi maga a letargia :D
2012. máj. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. : )

Amúgy már jobban érzem magam!! És LESZ hobbim! : )

2012. máj. 15. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!