Normális vagyok?

Figyelt kérdés

Teljesen antiszociális vagyok, nincsenek barátaim, a családommal is igyekszem minél kevesebb időt tölteni, mert ha emberek vannak a közelemben kis idő múlva már a jelenlétük is idegesít minden ok nélkül. Ellenségesen viselkedek az emberekkel, hogy véletlenül se barátkozzak velük össze. Mindenkiben az ellenséget látom.

Nem tudom...talán attól félek hogy ha van valakim akkor van vesztenivalóm.

Teljesen egyedül vagyok. De mindennek ellenére én így érzem jól magam.

Mi baj van velem? Mitől lehet ez?



2012. máj. 11. 18:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen volt a gyerekkorod?
2012. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Aszociális.
2012. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Ha jól érzed magad, nincsen semmi baj. Senkinek sem kötelező az általános társadalmi mintákat követni, nem kötelező hogy legyenek barátaid, családod, együtt öregedj meg a pároddal és hasonlók... Én is egyedül vagyok, és eszembe nem jut soha, hogy ez normális-e vagy sem, jól érzem magam, ennyi.
2012. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

nekem se jutott eszembe amíg a szüleim nem mondták.(nagyszüleim szerint beteg a lelkem és kórházba fogok kerülni, de higgyenek amit akarnak)

anyám egyszer amikor összevesztem (még régebben) egy barátommal szinte már dühös volt rám hogy egyáltalán nem viselt meg. de így most jó. vagyis jobb

ja, egyébként 15/L vagyok

2012. máj. 11. 19:07
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok...
2012. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ha jól érzed magad így, akkor nem feltétlenül kell változtanod.

DE még csak 15 éves vagy, szóval elötted az élet, szóval ez alighanem változni fog.

Nekünk volt egy ilyen osztálytársunk, senkivel se beszélt csak beült a sarokba és nem is szólt senkihez. Fél év suli után magántanuló lett..

De mondom ez alighanem változni fog.

Amúgy tényleg milyen volt a gyermekorod? Lehet azzal is magyarázni hogy sokat csúfoltak régen.

Biztos van valami oka.

2012. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
62%
Én is ilyen vagyok, de azért nekem van egy pár barátom csak sajnos messze laknak és így alig találkozunk. De általában nem szoktam barátkozni senkivel, mindenkivel tőmondatokban beszélek mert egyszerűen nincs kedvem kommunikálni mert mindenki hülyeségeket beszél és kérdez. Nem tartom magam jobbnak senkinél, csak hagyjanak békén. ;)
2012. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15 évesen még változhatsz, de nem biztos, én (2-3. válaszoló) 21 évesen vagyok ilyen és mindig ilyen voltam (mondjuk nem azért mert ellenséget látnék az emberekben, egyszerűen nem érdekelnek), tehát én nem változtam, már 4-5 éves koromban is inkább egyedül játszottam, mint a húgommal vagy anyámmal (ezt ő mondta, én nem emlékszem már) és az iskolában is inkább csak azért voltak barátaim, mert "muszáj" volt... De így felnőttként már semmi nem muszáj. Ne foglalkozz azzal, mit mondanak mások, még ha veszekednek is veled a szüleid, gondolj arra, néhány év múlva ez már nem fog számítani, pláne ha elköltözöl otthonról, onnantól tényleg azt csinálsz amit akarsz. Ha megjön a barátkozós kedved, akkor megjön, ha nem, nem. Csak annak "beteg a lelke", aki szeretne barátokat, de ebben valami meggátolja, túl félénk, fél az emberektől, vagy bármi.
2012. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
:) én is ezen gondolkozom,bár nálam nem jön ki az idegesit a személy érzete..de felhőtlenül legtöbbszőr csak egyedül tudok lenni,persze zenével karöltve..kérdés jut eszembe: hasonló figurák, irjatok bitte hallgatott együtteseket, esetleg kedvenc nootát...összefüggéseket keresek:)
2012. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
aha, vagy én se. Csak én 32 vagyok.
2012. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!