Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel lehet elérni, hogy...

Mivel lehet elérni, hogy semmiképpen ne mehessek emberek közé?

Figyelt kérdés

Jön egy esemény, ahová nagyon nem áll szándékomban elmenni.

Olyan dolgokra gondoltam, mint betegségek, szépséghibák, lényeg, hogy pár napig ne tehessem ki a lábam az utcára, de azért maradandó károsodást se okozzon. :)

Ha van valakinek valami jó (esetleg kipróbált) ötlete, ossza meg!


2012. máj. 24. 02:41
 1/10 anonim ***** válasza:

És miért nem tudod azt mondani, hogy "bocsánat, nem áll szándékomban megjelenni"?


Én ezt szoktam alkalmazni, eddig bevált és semmi komolyabb bajom nem lett tőle.

2012. máj. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem akarom részletezni a dolgot, mert félek, hogy felismernek (tudom, kb. 0% az esély, de lehet, hogy ez a kérdés itt marad az internet összeomlásáig :D)

Lényeg, hogy muszáj lenne mennem, hacsak nem jön közbe valami "váratlan" dolog.

2012. máj. 24. 03:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy egy boszorkány gyíkká változtatott. Aztán később mondhatod, hogy már elmúlt.
2012. máj. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
aztmondod h rajtad van a cifrafosásos hányos virus és most pár napig nemigazán tudod elhagyni a wc-t se. nemhiszem bárki kérdezősködne ezután
2012. máj. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Menj el kozmetikushoz és csináltass egy hámlasztást. Kb 4-5 napig ez felmentést adhat. És még a bőröd is szebb lesz utána!!

Vaaagy mondd hogy aznap mész szemészhez, ahol pupillát tágítanak és nem tudsz vezetni, látni.

Vaaagy mondd hogy a napokban végeznek rajtad lézeres szemműtétet, otthon kell maradnod.

2012. máj. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az a baj hogy nem csak mondvacsinált dolog kell... Valami baleset, vagy ilyesmi, hogy csak én tudja, mi az igazság. (Na, ez kezd nagyon misztikussá válni, el nem tudom képzelni mit gondoltok most :D)

Második: hahaha. :D Szeretem azt a filmet.

2012. máj. 24. 08:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem kötelező a megjelenés, akkor mondd azt, hogy nincs kedved menni vagy hogy megy a hasad. Egyébként feleslegesnek tartom azt, hogy esetleg valami sérülést szenvedj egy ilyen miatt... én ha nem akarok menni, akkor vagy a nincs kedvemet alkalmazom vagy a tesómra kell vigyázni-t:D

21/F

2012. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyél szappant
2012. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hanari7 válasza:
Azt hiszem már én is voltam hasonló helyzetben, de hidd el ha kitalálsz vmit, az előbb utóbb meg is fog történni. Ne fesd az ördögöt a falra, mert megjelenik! :D
2012. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tudom hogy sokkal később írok, minthogy feltetted a kérdést, de igyál sós vizet :DD amikor nem akarok suliba menni, néha én is szoktam inni xD
2012. aug. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!