Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti is elszomorodtok és elérzék...

Ti is elszomorodtok és elérzékenyültök, ha szerelmes párokat láttok együtt valahol csókolózni vagy ölelkezni például?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne, ha lenne párom, de én nekem nem jön össze valamiért. :/

2012. máj. 27. 01:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemed?Korod?:)Amúgy én az öreg néniken és öreg bácsikon érzékenyülök el hogy még ennyi idő után is szeretik egymást:)
2012. máj. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú vagyok, hogy még nem volt barátnôm, de egyben el is érzékenyülök. Szeretném már megtapasztalni, hogy milyen is szerelmesnek lenni.
2012. máj. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én inkább bedühödök,és nem nézek oda:)
2012. máj. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Régebben nagyon frusztrált, hogy nem volt csajom és nagyon mérges, ideges voltam miatta. Teljesen reménytelen helyzetben voltam. Mindig, amikor szerelmes párokat láttam, iszonyú mardosó irigység tört rám, nem tehettem ellene semmit. Olyan gyilkos hangulatom lett. Szóval a tehetetlenség és a frusztráltság elvette az eszem.


Aztán elkezdett pörögni az élet és egy szempillantás alatt új barátokat ismertem meg, ebből jöttek sorra a lányok. Azóta már helyre jöttem :D


Most ha látok egy szerelmes párt, konstatálom, hogy ott vannak, semleges számomra. Elfordítom a fejem és folytatom tovább a küldetést, feltéve, hogy a párral nincs különösebb teendőm xDD

2012. máj. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Macs1209 ***** válasza:

"ha szerelmes párokat láttok együtt valahol csókolózni vagy ölelkezni például"


Nem tudom, viszont külön külön nem láttam még őket, ha ilyet látnék, biztos mosolyognék :D

2012. máj. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

igen, el. főleg mert nemrég lett vége a kapcsolatomnak, frissek a sebek, és nemsokminden tart össze....:/

egy barátnőm szavai tartják bennem a lelket, semmi más:

"mindig van más"....

igaza van, ha nem is azonnal ,de előbb utóbb úgyis megint lesz valaki...

hameg nem...akkor egyedül élem le az életem. aggastyán leszek ,család nélkül, és minden pénzemet a kocsimba, meg a bulikba fogom ölni, hogy legalább valami örömöm legyen az életben, hamár egyetlen nő sincs, aki szeret.

21/F

2012. máj. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, nem. Engem inkább csak az idegesít ahogy ott smárolnak a folyosón naphosszat... bár már inkább azt mondom, hogy nem is érdekel :-D Szerintem ha lenne barátom sem ölelkeznék vele állandóan.
2012. máj. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában elszomorodom amiért nekem még nem volt élőben kapcsolatom, illetve elkezdek arról álmodozni, hogy 1x nekem is lesz bnőm, aki szeretni fog.
2012. máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én inkább hányingert kapok menjenek szobára


biztos van oka hogy nem jön össze, ha nem tudod, hogy mi az, akkor sosem találsz magadnak párt


# 7/8

én is ezt mondom, undorító és nevetséges, hogy mások orra alá dörgölik a magánéletüket. 2 hétig láwcsy van ki kell írni fészbúkra meg msnre, aztán úgyis szakítanak, és megint keresnek valakit akikkel mutogathatják magukat... legszívesebben az ilyeneket felpofoznám, de inkább hagyom őket az illúzióban, addig jó, amíg nem gondolkodnak. bár... ez nehéz téma

2012. máj. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!