Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ezek ellen?

Mit tegyek ezek ellen?

Figyelt kérdés
Folyton azon izgulok hogy mások mit gondolhatnak rólam , mi a véleményük stb. Meg hogy hogyan nézek ki , az önbizalmam rettentően kevés.De ez nem volt mindig így amióta lefogytam azóta van ez.(legalább olyan 30-33kg) Az előtt nem érdekelt ki mit gondol rólam csak minimálisan de most legalább 4x 5x annyira érdekel. Bűntudatom van ha eszek mert hogy ha most eszek akkor lehet hogy elhízok újra olyan kövér leszek... Mit tegyek hogy ne érezzek ilyeneket?
2012. jún. 3. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:

ez attól függ, hogy hány éves vagy.

ha 16+ akkor fordulj orvoshoz, mert nagyon sovány vagy.

ha fiatalabb, akkor nem feltétlenül, de kérdezz rá a szüleidnél.

2012. jún. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Fiatalabb vagyok 12.. És én nem érzem magam olyan rettentő soványnak. 151-155cm között vagyok és 50kg vagyok.. szerintem ez nagyon sok..
2012. jún. 3. 01:22
 3/6 A kérdező kommentje:
*eléggé sok
2012. jún. 3. 01:23
 4/6 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de úgy értettem, hogy 30 kg vagy. biztosan későre jár már.
2012. jún. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jahh az más.. én azt úgy értetem hogy annyit fogytam:)
2012. jún. 3. 01:28
 6/6 anonim ***** válasza:
12 évesen még teljesen normális hogy mások véleményére adsz a külsőddel kapcsolatban, mert még nem alakult ki a személyiséged. De azt ne feledd el ami az egyik embernek szép, a másik embernek lehet, hogy nem annyira tetszik. Ezt neked kell eldönteni, miben, és hogyan érzed magad jól! :)
2012. jún. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!