Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Népszerűtlenebb lennék?

Népszerűtlenebb lennék?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben úgy érzem,mintha mindenki elfordulna tőlem.Nincs nagyon erőm viccelődni,mert nagyon fáradt vagyok.A barátaim tényleg nem tartanak már jófejnek,vagy csak magamra veszem ezt az egészet?

2012. jún. 5. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy így van. Nekem is volt idôszakom amikor elhagytam magamop teljessen, de észbekaptam még idôben. Egyébként hány éves vagy? Fiú/lány? Írj privátot, beszélgessünk kicsit, hátha segíthetek ;)
2012. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen időszakom van sajnos. Új suli, kicsit csöndesebb lettem, messzebb lakunk és kimerültnek, fáradtnak érzem magamat a "jópofizáshoz",viccelődéshez, azokhoz a régi kiadós társalgásokhoz ami régen nálam alapvető volt..így az önbizalmam is alábbhagyott kicsit..Nem tudom, kezd ilyenné alakulni a természetem, de jó lenne változtatni
2012. jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!