Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha ennyire elkeser...

Mit tegyek, ha ennyire elkeserítő a helyzet?

Figyelt kérdés
annyira szerencsétlennek érzem magam. minden téren. a személyiségem, kapcsolataim, minden...annyira meg kellene változnom, hogy jól érezzem magam, hogy az már lehetetlen. lassan idegbeteg vagyok, és úgy gondolom, hogy nincs miért élnem. semmi tartásom, önbecsülésem, egyszerűen hányingerem van magamtól. szerelmi bánatom is van, mert kihasználtak, és nem tudom, hogy hogyan élem túl. közben nincsenek barátaim, nincs hobbim, nem szeretem a főiskolát, nincs nyárra munkám, megőrülök, mit tegyek?
2012. jún. 12. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Fejezd be a nyavajgást és változtass vagy talán norműlisan írd le a problémád...
2012. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát én is csak nyavalygást olvasok itt..

Nem sírni kell,hanem felállni,és változtatni. Hiába adnának tanácsot,ha magadtól nem vagy képes megváltoztatni a dolgokat. Nyafogással nem jutsz előre.

2012. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Éppen most küldtem el valakinek. Neked is szól, fogadd el:


[link]

2012. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 viktoria szeleczki válasza:

szerintem meg az ilyen véleményekre nem volt kiváncsi a kérdezö!!

a kérdésre visszatérve,probáld meg összeszedni magad ,mindenhonnan van kiut.elég böven ha egy csepnyit is optimista vagy..)

2012. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel sajnos,engem se a boldogságérzet kerülget mostanában.Valami célt kell kitűzni,vagy többet,és apró lépésekben előre haladni.Sok pici sikerélmény,és kezd az ember magabiztossá válni...Bár én tudok elméletben mindent,hogy mit kellene csinálnom,mégse vagyok képes most semmire,mert nekem is magánéleti bánatom van.
2012. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valami hasonló helyzetből vettem én 180 fokos fordulatot, szóval nem olyan lehetetlen az a megváltozás. :)
2012. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Alkoholista szülők között nevelkedtem ,az egyik bátyám volt börtönbe ,a másikat meg autóbaleset érte minek következtében lebénult a bal oldala, anyám mellrákos lett és hajléktalan.. amikor tiniként azon kaptam magam, hogy naponta mókás cigit szívok és iszok.Elegem lett, hogy az éjszakába nyúló italozások miatt nem tudtam fejlődni sehogy!!! A suli se ment, majdnem kirúgtak, éheztem, reggel mentem suliba utána meg diákmunkárA.Sokszor arra mentem haza, hogy a rendőrautó állt a ház előtt,mert éppen a bátyám verte apámat...Meguntam és kézen fogva a húgommal bementem a családsegítőbe és Gyermekotthonba kerültem ... Minden rendbe jött... Most 23 vagyok van egy párkapcsolatom 6 éve,felsőfokú végzettségem van és dolgozok ... Édesapám leszokott az alkoholról és ő is talpra állt....
2012. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
és nem nyavalyogtam
2012. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ki éli az életedet? Ki felelős a gondolataidért?

Ki a felelős, hogy ideges vagy?

Ki szerethet téged, ha te saját magadat sem szereted?

Meditálj sokat!

http://www.youtube.com/watch?v=7x_DWQDdsBI&feature=related

2012. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!