Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Eltávolodok a...

Mit tegyek? Eltávolodok a barátaimtól.

Figyelt kérdés

Mióta összejöttem egy csajjal egy barátommal se tartom a kapcsolatot mert folyton vele vagyok ne értsetek félre nagyon szeretem és nincs vele bajom de néha úgy érzem hogy nincs barátom szinte nem tudok kivel elmenni lógni. köszi

15/f


2012. júl. 3. 00:36
 1/3 anonim ***** válasza:
próbáld bevonni a csajt a baráti társaságodba. én pl. gyakran eljárok a barátommal az ő barátaihoz, és tök jól elvagyunk. így senki nem érzi magát elhanyagolva. vagy ha csak a barátokkal akarsz lenni, egyszerűen megmondod a csajnak, hogy most pedig kanbuli lesz és kész :D
2012. júl. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a fő problémám hogy a barátaim fiatalabbak 13-14 évessek és a csaj meg cinknek tartja hogy dedózok mikor rohadtul nem.
2012. júl. 3. 00:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Fontossági sorrend szempontjából nyilván a barátnőd van az élen, de ettől még nem kell elhanyagolnod a régi barátaidat és ha nincsenek közös barátaitok akkor találkozhatsz a régiekkel legalább néhány alkalommal amikor szabad vagy a hét folyamán.

Egy párkapcsolaton belül a közös programok jók, de ugyanilyen fontos az is, hogy ne fojtsátok meg egymást és legyetek képesek úgy együtt lenni, hogy közben a saját életeteket se hanyagoljátok el. Ez máskülönben a tiszteletet jelenti a másik iránt és nincs szeretet tisztelet nélkül.

2012. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!