Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent ha valakit, , azon...

Mit jelent ha valakit, , azon kapok", hogy lopva figyel? S ha rajta kapom mindig hirtelen másfelé tekint és pillog össze-vissza. Lány vagyok. Egy nálam 16 évvel idősebb pasiról van szó.

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 23:15
 1/6 anonim válasza:
Azt hogy meg akar ölni :I De semmiképpen sem azt hogy teccel neki... tulajdonképpen hány éves vagy ?
2012. júl. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ajj istenem, ezek a h*lye válaszok!! -.-ˇ

Ebből nem azt kell leszűrni, hogy meg akar ölni.:-P

Nem tudom, hány éves vagy, de gondolom azért már nem vagy "kislány". (a kérdésből ítélve) :-)

Úgyhogy szerintem -korkülönbségtől függetlenül- ez azt jelenti, hogy tetszel neki. Vagy legalább is felfigyelt Rád. Gondolom azért tekint másfelé, mert látja, hogy megláttad, hogy figyel Téged. Szóval nem mer akkor közvetlenül a szemedbe nézni. Ráadásul, ha még pillog is össze-vissza, akkor végképp úgy tűnik, hogy zavarban van.

Persze nem 100% ..... nézd meg, hogy más lányokkal is ilyen-e, lehet, hogy nem kifejezetten Rólad van szó.:-)

2012. júl. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Más lányokkal egyáltalán nem ilyen. Sok szituációban a nekem kedvezőbb helyzetek megvalósulásához is segít hozzájárulni, feltételezem a szimpátia miatt, míg másoknak nem. :D
2012. júl. 18. 00:15
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Akkor tuti tetszel neki! :-)

Ha Neked is ő, szerintem nyugodtan közeledhetsz Te is.... Én például ugyanazt csinálnám, amit ő. Nézném, aztán amikor rám néz, elkapnám a tekintetem. Plusz, mosolyogj végig, amikor másfelé tekintesz, meg úgy egyébként is, ha köszönsz,ha beszélsz vele,stb. :-) Akkor biztos észreveszi! :-)

2012. júl. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem észrevette, hogy számomra is szimpatikus. No mindegy is... Kissé bizonytalan voltam, nem mertem szimpátiát feltételezni a részéről. Köszönöm a válaszokat... főként Neked... 2-es... :) Jó éjt!
2012. júl. 18. 00:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit, remélem tudtam valamit segíteni ! :-).... Neked is jó éjt!
2012. júl. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!