Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira szerencsétlennek...

Annyira szerencsétlennek érzem magam! Ti is éreztétek már így?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja felmondtam a munkahelyemen a 3műszak miatt,mert egyszerűen nem birtam nappal aludni és már éreztem magamon,h ez így nem lesz jó.

Most elkezdtem egy tanfolyamot,amivel remélem könnyebben eltudok helyezkedni,közbe folyamatosan küldözgetem az önéletrajzaimat de ugye protekció nélkül sehova nem könnyű bejutni és teljesen reménytelennek érzem h mostanában egyáltalán találni fogok valami munkát.

A párommal már több mint 2éve együtt vagyunk és szeretnénk össze költözni de egyszerűen nem állunk úgy anyagilag.Szeretnénk jövőre felmenni Pestre,hátha ott jobban boldogulnánk de ahhoz is rengeteg pénz kellene hogy elinduljunk.

Csak annyira rossz látni,hogy mások egy nyáron 2x 3x elmennek nyaralni,kirándulni,házat vesznek stb,mi meg egyszerűen nem tudunk egyről a kettőre eljutni, a szüleink se úgy állnak anyagilag és van hogy nekik is segíteni kell.

Biztos sokan vannak még így,de egyszerűen nem tudom,hogy mit kellene csinálnom.

22/L


2012. aug. 5. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:

amit mindenki más NE ADD FEL! Nálunk is szar a helyzet anyagilag , és igen én is csak hallgatom hogy haverok külföldön voltak , és csak azért felmennek Pestre hogy 10 ezerért valami márkás ruhát vegyenek.

A munkahelyedet nem kellet volna otthagyni szerintem , helyedben munka mellet keresnék állást. Pesten tényleg nagyobb szerencsével járhatsz hajrá meg kell próbálni.

És igen én is sok szor éreztem magamat így , de minél jobban nyomasztod vele magad annál rosszabb lesz ilyenkor van az embernek a legnagyobb szüksége a szerettei támogatására , jól csinálod ne add fel és össze jön minden!!

2012. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!