Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most leszek hetedikes, és...

Most leszek hetedikes, és félek engem is hatalmába kerít a menőségi státusz. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most leszek hetedikes, és így, hogy közeledek a suli végéhez, egyre több és több barátom van. Azelőtt mindig is félénk természetű lány voltam és talán még most is az vagyook nem tudom. a baj viszont nem ez hanem az, hogy az összes barátnőm menőnek számít a suliban, és talán már részben én is az vagyok. Viszont sajna vannak olyan barátaim akiket hatalmába kerített a "menő vagyok ezért más lettem" dolog- én viszont olyan akarok maradni amilyen most vagyok. Mit tegyek a csábitás ellen?
2012. aug. 6. 23:10
 1/5 anonim válasza:
85%
Maradj mindíg Önmagad! Senkit nem kell utánozni!
2012. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is ezzel probálom nyugtatni magam de sajna elég sokszor elbizonytalanodok.. :\\
2012. aug. 6. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos ez tényleg reális veszély.Az én osztályomban is tönkrement egy nagyjából 7 évig tartó barátság két lány közt.Azóta ki se állják egymást.Én is csak azt tudom mondani mint az első.Azonban ha a barátnőid egy kicsit fejlettebbek az átlag 13 éveseknél , akkor van rá esély hogy ők is megkomolyodnak.A 7. érdekes dolgokat hoz magával!Én most megyek 8-ba.


14/f

2012. aug. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Biológiai szempontból az a hasznos, ha menő vagy.

A menőbbek alapvetően sikeresebb gondolkodásúak, és az életben is jobban boldogulnak, e gondolkodásmód miatt.


Egyébként 13 éves vagy. Nagyon sokat fogsz még változni, és ha nem, az jelenthet elég rosszat is.


A menőség nem jelenti azt, hogy beképzelt vagy, szóval lehetsz menő, de nem kell beképzeltnek lenned. :)


Ja, és ezt a válaszom le fogják szavazni, tudom. :)

2012. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszijat! :) AMúgy hát igen... viszont nem is tudom én inkább az a nyomi és menő vagyok.. és most nem beképzeltségből de van humorom és nem is vagyok ronda viszont a fiuk mindig találnak olyan dolgot amivel cikizhetnek.. és sajna a mi sulinkban lassan már nem léteznek normális menő gyerekek... mármint csak egymással azok... a "nyomikkal" viszont kegyetlenek... :\\\ Szeretnék menő lenni de nem akarom hogy megváltozzak...
2012. aug. 7. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!