Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nőhetek még vajon? (bővebben...

Nőhetek még vajon? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy 18 éves fiú vagyok.(26-odikán 19 leszek)161 centiméter vagyok.Apám 175 körüli Anyám 155 körüli.2-3 éve nem nőttem egy centit se.Várható hogy növök még valamennyit esetleg? Nagyon zavar hogy ilyen kicsi vagyok :/ Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 9. 01:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez már ennyi marad.
2012. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ne aggódj emiatt, annyi 160 alatti csaj van a világon! :D A magasság manapság nem lehet akadály...
2012. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak olyan rossz hogy mindenkire felkel néznem :/. Meg azért a legtöbb lány a magas pasikat szereti.
2012. aug. 9. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Állítólag van növesztő hormon. Viszont meglehet, túladagolás esetén nem férsz be az ajtón. Meg a növekedésben lévő állatok húsában, pl: csirke, borjú...

Javaslat: Járjál ezós helyekre, keleti sportokra Chi Kung, stb), spirituális csoportokba, (Amerika Nyugati part) stb, ahol olyan emberek vannak, akik nem centire mérik az embert.

2012. aug. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmehetsz szerencsét próbálni kelet felé, habár itt is vannak sokan kínai meg japán fiatalok, velük is barátkozhatsz. A neten is találsz méretileg alkalmas haverokat, csajokat is, meg jó társaságot.
2012. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a japánokkal való barátkozás nem is hülyeség! :D
2012. aug. 23. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!