Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelentenek ezek az álmok?

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Több visszatérő álmom van. Az egyikben repülök és nagyon jól érzem magam(boldogan), a másikban pedig verekszem(ököllel,karddal), esetleg háborúban/harcban(néha élőholtakkal, az esetek felében leszúrnak és meghalok, de van, amikor feléledek) harcolok. A harmadik, az ritkább, de abban a világ pusztulása van(zombik, katasztrófa stb), néha ez a három álom össze is fonódik. A negyedik pedig a szüleim halála, bár ez eddig csak kétszer fordult elő, de aggaszt.

Van ezeknek jelentése, össze függnek valahogy, vagy csak túlreagálom?


2009. júl. 22. 02:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószinűleg fiatal tini vagy aki már elég érettnek érzi magát arra hogy külön élete legyen, de még a szüleivel él. Az első és utolsó álmod 14-20 év közötti fiatalok esetében nagyon gyakori. Függetlenedni akarsz. Szabad akarsz lenni. Nem akarod hogy a szüleid mondják meg hogy mit csinálj.

Ezek teljesen természetes álmok ha tini vagy. Ha nem akkor a szüleid még mindig dirigálnak és irányítanak téged amitől nem tudsz szabadulni pedig szeretnél.

A másik két álomról meg annyit hogy szerintem sokat játszol ilyen típusú játékokkal vagy filmekkel vagy könyvekkel és képzeletben lejátszod a dolgokat :).

2009. júl. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, még csak 19 vagyok és igen, elég sok iylen témájú játékkal játszom, mert ez érdekel, imádom az RTS-eket. Szerintem annál nincs jobb dolog, mint ledobni az atomot az ellenségre vagy szőnyegbombázást indítani ellene. :)
2009. júl. 23. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A visszatérő álmok, vmi olyasmit jelentenek hogy...még nem fejeztél be vmit!!még mindig ott van a tudatalattidban,visszatér.vmi még mindig tart,aminek le kellett volna zárulnia.vaaagy ,,épphogy nem kellett volna lezárulnia...

aaz amelyikben meghalnak a szüleid,annak nem hiszem h van jelentősége...én is álmodta már hasonlót.állítólag ha vki halálát álmodjuk,az sokáig fog élni.

2009. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincsen olyan motívum ,ami ugyanazt jelenti mindenkinek.Érdemes leírni az álmokat egy Álmos Npalóba és megnézni a jelentést ,hihetetlen ,de nekem minden álmom jelenése beszokott jönni.

[link]

egy gagyi mű ezos honlapnak tűnik ,mégis igaz..^^jó olvasgatást:)

2009. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezek az álmok azt jelentik hogy 33 évesen fogsz meghalni mert pár zombival eggyütt megöltök egy kávéfőzőt aki felrobban téged apró darabokra repít a kardodat meg nekivágja a szüleidnek, akik meghalnak és végre függetlenül élhetsz kávéországban darabokra szaggatva kard nélkül, és ököllel fognak megverni a sündisznók. KB ennyi.
2009. aug. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!