Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen munkát válasszak majd...

Milyen munkát válasszak majd a jövőben?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és 7.-ikes. Már régóta gondolkodom azon, hogy milyen szakmában tudnék majd beilleszkedni. Sok minden érdekel, de nem tudom melyik lenne jobb számomra.

Szeretek sütni-főzni, rajzolgatni, és a kertben is el teszek-veszek, valamint még a divatot is követem. Van egy aranyos kutyám, akit szoktam rendbe tenni. Úgy gondolom, hogy a koromhoz képest jól segédkezek itthon.

Szeretném a tanácsotokat kérni, tudom ez még korai és, hogy az érdeklődésem is változhat, de mégis érdekelne, mit gondolnak mások. Persze szeretném, hogy azért keressen is valamennyit, mert a családomat is szeretném majd eltartani. Előre is köszönöm szépen!



2012. aug. 22. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint a szakács szakmunkás nagyon keresett személy a vendéglátóiparban. Mert felszolgálónak lenni könnyű, de a szakácsnak igen nagy a felelőssége. Ha jól főzöl a szakácsság kreatív munka, alkotó fantáziát is igényel, és akár művészi szinten is űzhető. Beleszőheted az egészséges táplálkozást, a konyhakerti fűszereket, mint bazsalikom, tárkony, kakukkfű, szóval ami extra, és lehet óriási sikered.
2012. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. aug. 23. 10:06
 3/4 Zsani10 válasza:
Szia :) Mehetsz bejárónőnek. Vagy ha érdekel a biosz mehetsz állatorvosnak. Én most mentem 8.-ba és én eddig 3 szakmán gondolkoztam: televíziós-műsorvezető; lakberendező; masszőr. Legszivesebben az 1. lennék, de néhány ember szerint ez nem reális, úgyhogy valószínűleg masszőrnek.
2012. szept. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. szept. 3. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!