Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Micsináljak hogy önmagam...

Micsináljak hogy önmagam tudjak lenni?! Annyira elegem van már. (többi lent)

Figyelt kérdés
elég szar az önbizalmam.. folyton azvan hogy valakiknek "teszem magam" szeretem ha figyelnek rám meg érdeklem az embereket. mindig azt nézem hogy most épp néz-e.. annyira elegem van ebből mert ezt nem direkt csinálom csak ha nincs ez hogy látom hogy figyelnek rám akkor szarul érzem magam. amúgyx meg ha az van hogy pl ki kell állni az osztály elé akkor olyan szinten zavarba vagyok... szoval csak 1-2 eset van amikor szeretem ha figyelnek.. mikor úgy látják hogy én nem nézem őket.. pl barátnőmmel beszélek és mikor van valami jó amiről beszélek akk hangosabban mondom meg nézem h nézik-e.. lehet hülyén hangzik. annyira elegem van ebből.. van 1 lány aki nagyon tetszik (én is lány vagyok) az előtt is mindig beégek.. elvörösödök mikor hozzám szól áá annyira szar.. meg a közelébe nem is annyira beszélek mert nem merek megszólalni meg ilyenek.. annyira dzeretném ha úgy kéne mennem valahova több ember közé hogy önmagamat adjam ne az legyen h folyton figyelek jól áll-e a hajam meg ilyenek meg hogy mindig azt higyjem hogy az emebrek azért néznek mert rólam beszélnek csak simán el tudjam engedni magam. mit tanácsoltok?

2012. szept. 4. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Önfejlesztés, önfejlesztés, pozitívitás! Olvass önfejlesztő, önbizalomnövelő könyveket, adok itt neked párat(keress rá googleban):


Kerner Tibor: Sziklaszilárd önbecsülés

Allan Pease: Testbeszéd


Még többet akarsz keress rá googleön

Ami a köntörfalazást illeti szerintem nem érdemes létrehozni az alteregóidat, gondolok itt olyenokra, hogy egyik csoportban menőt játszod, másikban az okos, aranyos "kisgyereket". Ezek a leplek előbb-utóbb lehullanak és akkor neked annyi! Vállald fel és fogadd el önmagad és ezt mutasd is ki. Ez nem fog 1-2 nap, de 1-2 hét alatt sem megtörténni, hosszú dolog, de ne add fel!


Sok sikert :D

2012. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!