Régi ismerősök?

Figyelt kérdés

Középiskolában sikerült szereznem pár közelebbi ismerőst. Valamiért nem tudtam soha senkivel hosszabb távon tartani a kapcsolatot. Miért van ez? Pedig velük nagyrészt jól éreztem magam.


Hogy tudnám őket visszaszerezni?



2012. szept. 12. 21:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt senki se mondja, hogy keressek újakat. :D Most munkanélküli vagyok, elég unalmasak így a napok. Senkivel nem tudok szórakozni/szimplán csak dumálni.
2012. szept. 12. 21:57
 2/11 A kérdező kommentje:

És ha találok munkát érettségi nélkül, sem hiszem, hogy a velem egyidősek lesznek túlnyomórészt ott...


19/f

2012. szept. 12. 21:58
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Az igazi barát voltaképpen egy tükör, hiszen két barátban általában sok a közös tulajdonság, tudnak egymással azonosulni. Valószínűleg eddig senkiben nem láttad ezt a "tükröt" - kutass tovább, hátha hozzád illő barátokra lelsz. :)
2012. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ööö... de. Pont hogy volt 1-2 ismerős, akiben láttam. És elég jól elvoltunk. Normálisak is voltak, szóval lehetett velük beszélgetni meg röhögtünk is mindenen.
2012. szept. 12. 22:40
 5/11 A kérdező kommentje:
És eléggé 1 kaptafára járt az agyunk. :D
2012. szept. 12. 22:40
 6/11 A kérdező kommentje:
"Kutass tovább". :D Sokan ezt mondanák igen, ha régi "haver" odajönne. Égnének vele meg minden, aztán hagynák a fenébe az embert...
2012. szept. 12. 22:43
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazság szerint jó lenne velük csak szimplán tartani a kapcsolatot és beszélgetni... vagy akár csak az utcán találkozni és csak dumálni/sörözni. Egyikre kimondottan számíthattam is, volt, hogy kiállt mellettem.


Nem akarom, hogy azt érezzék, mintha a nyakukon lógnék, csak szimplán dumálni szeretnék velük valamiről/ismerkedni. :D

2012. szept. 12. 22:54
 8/11 A kérdező kommentje:
Mintha kiegészítettük volna egymást. :DDDDd ASD:D
2012. szept. 12. 22:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt, hiányoznak is nagyon azok az idők :/
2012. szept. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

És te próbáltál már beszélni vele? Tudom, hogy vannak jófej emberek mindenhol, csak keresni kell és találni... de mégis, ritka az igazi barát, akivel nem csak azért dumálsz, szórakoztok együtt mert ugyanarra mentek minden nap haza mondjuk meg néha közös a téma, hanem mert Te is érzed, hogy tisztára mintha egymás tükörképei lennétek.


Mondjuk kicsiben és nagyban akár. Hogy összeilletek, mint 2 jóbarát, aki számíthat egymásra mindig. Mint Protkó és Dugó. :D

2012. szept. 14. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!