Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Túl fogom tenni magam valaha...

Túl fogom tenni magam valaha is ezen, szüleimnek sose szóltam róla. Menjek szakemberhez?

Figyelt kérdés
gimiben volt egy nagyon alattomos ,beképzelt osztálytársnőm,aki azzal gyanúsított,hogy egy barátnője anyját megfenyegettem levélben,ami nem volt igaz,annak ellenére is terjesztette rólam az osztályban,suliban ezt a kitalációt,mindenkit ellenem uszított,egy barátom se volt a gimi 4 éve alatt,megaláztak,cikiztek,beszólogattak,pedig csak hazugság volt,senki sem hitt nekem
2012. szept. 19. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el azóta? Rányomja ez a bélyegét a jelenlegi kapcsolataidra, ismeretségeidre? Vannak emiatt ma is gondjaid?
2012. szept. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj szakemberhez. 4 ilyen év biztosan nyomot hagyott a lelkedben és a személyiségedben, kár lenne engedni, hogy a jelenedre és a jövődre is kihatással legyen.

Te is segíthetsz amúgy sokat magadon, egy egyszerű módszerrel, a F-EFT-vel:

http://www.youtube.com/playlist?list=PL7EC734CC4B276E4F

2012. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azóta 1 év telt el,sajnos az illetővel elég gyakran találkozom,aki terjeszteni kezdte a pletykát
2012. szept. 19. 14:46
 4/4 agi91babe válasza:

Szia kérdező!


Nagyon örültem a kérdésnek, mert én pontosan ugyanezen mentem át gimiben 4 évig, csak más volt a sztori rólam. Egy idő után már inkább nem is próbáltam helyrehozni a kialakult képet magamról, és belemenekültem egy kapcsolatba egy nálamnál 10 évvel idősebb sráccal, hogy legyen egy lelki társam.De az osztály nagy része iszonyat k*csög volt, nulla empátiával. Ez két éve volt már elköltöztem, és nem tartom egyikőjükkel sem a kapcsolatot. Egyetemre járok, de azt hiszem maradandó nyomokat hagyott az a 4 év. Valóban beszélned kéne egy szakemberrel. Akár egy ingyenes lelkisegély szolgálat útján, akárhogy. Sok hülyeségtől kímélnéd meg magad. Helyre rázná az önbecsülésed.Valamint rá kell jönnöd, hogy az élet mindig visszaadja a rossztetteket. Hidd el, rájönnek majd 10-15 év múlva, hogy milyen tirpákok voltak...

2012. szept. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!