Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok ilyen egyedül...

Csak én vagyok ilyen egyedül és én nem találtam meg az igaz barátokat? Vannak barátaim, de egyik sem olyan, mint amilen barátságok a filmekben vannak. Mindenki azt mutatja milyen boldog, megy ide-oda, de valójában jól érzik magukat ezek az emberek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 19:15
 1/6 A kérdező kommentje:

A legutóbbi barátommal közel egy évig volt jó a kapcsolatunk, heti 2-3x találkoztunk, de elkezdett kihasználni. Mindig átjött és csak itt kajált, ha mentünk valahova mindig sírt a szája, hogy nincs pénze, fizetek -e... Aztán amikor nálam egyszer nem volt pénz, ketten ettünk egy pizzát, amit ő fizetett és másnap volt mersze elkérni 300Ft-ot ezek után...

Ez az ő részéről nem barátság és most én érzem magam rosszul, mert megszakítottam vele ezt a túl közeli barátságot... Mindig ilyenekkel találkozok össze. :/

2012. szept. 24. 19:17
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

mint amilyen a filmekben vannak? miért milyenek a tévében a barátok?

(de azért azt tudod ügye, hogy amit a tv-ben látsz az nem a valóság!)

2012. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem öribarik nem léteznek. Időről-időre találsz egy jó barátot, de előbb vagy utóbb szétválnak az útjaitok...

Hasonló helyzetben voltam én is... én voltam a "pénzes" a társaságban... amikor elfogyott a pénz ott véget ért a barátság. Lettek új barátok és mindig lesznek is, de öribarik nem léteznek!

2012. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Nemed korod? :D

Pont ilyen barátot keresek énis :)

17F

Jaés merre laksz?

2012. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül. Én is nehezen barátkozom, és nehezen nyílok meg mások előtt. Meg én nem szeretek hangos, vagy zsúfolt helyekre eljárni, így aztán az a pár barátom sem hív el engem sehova.
2012. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ZMHase válasza:
100%
Biztusan vannak mások is egyedül!Ajánlom menj társaságba ismerkedj!Vagy ismerd meg jobban a barátaidat lehet hogy a látszat csal!
2012. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!