Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy roncs vagyok. Lesz ebből...

Egy roncs vagyok. Lesz ebből valami!?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy hetek óta de lehet hogy már hónapok óta olyan nem tudom. Semmilyen vagyok.


Tulajdonképpen akikkel idáig jóba voltam illetve nagy haverjaim voltak senki nem maradt meg. aki jött, annak addig voltam jó amíg baja volt.


Semmit nem tudok kezdeni magammal. Bár őszintén kedvem sincs mindent előröl kezdeni. Komolyan 17 évesen itt panaszkodok, mi lesz később. Már most úgy érzem többet szívtam mint bárki más, persze nyilván nem de más ezt így magamon megtapasztalni.

Régen sose volt ilyen. Nem kellett senkivel foglalkoznom, nem kellett azzal törődnöm, hogy kit bántok meg mivel mert folyamatosan jött helyette új. Mostanra elértem, hogy szinte senkim nincs. Mármint persze vannak haverjaim, de ezek csak ilyen felületes barátságok. Szóval, h is mondjam. jól nézünk ki egymás mellett a képeken és ennyi


Régen, amikor kis nyomi csicskagyerek voltam komolyan jobban éreztem magam. Most hogy nézek ki valahogy b*szhatom.

Azon agyalok, hogy hogy tehetném el magam, de ahhoz úgy érzem egyenlőre hang vagyok. Nem miattam, hanem a családom miatt.


17évesen gondolom abnormális azt gondolni, hogy elég volt.

Bocs a regényért, de nem tudom kivel megbeszélni, muszáj volt ezt kiadnom magamból. Jobb nem lett^


Volt már valaki hasonló helyzetben?


17f.


2012. szept. 26. 20:57
 1/4 anonim válasza:
Velem is szinte ugyanez van, persze nem gondolok hasonlókra, mint Te. Mi volt ez a nagy változás ami miatt így befordultál? Nem történt valami körülötted?
2012. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyiszor leírtam már itt és most is megteszem. Ahogy élsz, amit az életedtől vársz, amivé válsz, mind magadnak köszönheted. Ülj le, tisztázd magadban, akár írásban és szóban is, magadban, hogy ki és milyen ember akarsz lenni, mit kell tenned azért, hogy ezt elérd, és indulj el az úton! Nem egyszerű, sok munka, és még a mostaninál is több (és valósabb!) fájdalom, de vagy ez az út, vagy az önsajnálat, brühühü, nekem nincs senkim, engem nem szeret senki, blablablabla... évekig vagy évtizedekig. Ne okolj másokat, merj döntést hozni! Ennyi idősen közeledni kellene felnőtté váláshoz és felelősségvállaláshoz. Ha most megléped, éveket sprórolsz meg ebből a meddő szenvelgésből! Sok sikert kívánok! L28
2012. szept. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is dettó ilyen vagyok. Barátaim nincsenek, csak "beszélgető partnereim". Sokszor akartam már rajta változtatni, csak valahogy a sok pofára esés után már nem volt kedvem új barátokat keresni. A régebbi barátnőim mind "felnőttek" én meg maradtam ugyanilyen. Így aztán nyílván nem akarnak már velem lenni. De mondjuk én nem is vagyok az a közösségi ember, így aztán már megszoktam a magányt, és nem érint fájdalmasan. Hogy velem mi lesz majd később, azt csak a jó ég tudja. Idén érettségizem, és a tanulás nekem annyira nem fekszik, hogy az hihetetlen...

Segíteni nem nagyon tudok, csak annyi, hogy tudd, nem vagy egyedül a problémával :)

19/l

2012. szept. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szintén 17 éves fiú vagyok, és vannak barátaim szerencsére itthon iskolában minden tuti, de én meg pontellenkező -> nem vagyok valami szép gyerek, sőt..... na mindegy a külső nem lényeg ebből is látszik, régebben én is ''csicskagyerek'' voltam :-D és én is úgy érzem szinte minden nap, ahogy te... nézd meg a Project X-et, ha az nem használ vagy kivárod, amíg elkerülsz másik helyre, vagy már most keresel egy másik társaságot
2012. okt. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!