Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az valami érzelemnyilvánítás,...

Az valami érzelemnyilvánítás, ha 14 évesen sok horrort nézek?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és egy éve még képzelni sem mertem, hogy majd végignézek egy szellemes horrort. Hallottam arról is, hogy ha valaki ilyen fiatalon néz felnőtteknek szóló horrort, annak a tudatalattia diktál valamit...

Például, nagyon megszerettem a Parajenelségek trilógiát, illetve azokat a horrorokat, amikben démonról van szó (Ördög benned lakozik, Démoni doboz), de szívesen megnéztem a Fekete ruhás nő-t is, és csak megjegyzem, hogy azokat a horrorokat sose szerettem (most se nagyon, de ami érdekel megnézem) azokat a horrorokat, amikben rohadtarcú szellemasszonyok vannak... De érdekelt, és megnéztem:)

Na akkor az valami baj, ha ennyi horrort nézek ennyi idősen?



2012. szept. 28. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Abban a korban vagy amikor folyamatosan változik az érdeklődési köröd :) Lehet ma még imádod a horrolt de 16 évesen meg egyáltalán nem fogsz már vele foglalkozni. Nem hiszem, hogy különösebben baj lenne emiatt.
2012. szept. 29. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

eggyáltalánnem baj én is 14 vagyok és falom a horrorokat ( inkább könyvbe mert sztem úgy ijesztőbbek ha én tudom elépzelni, de fimet is sokat nézek) és semmit nem diktál a tudatalattim XD

semmi baj ezzel és szerintem is hamarosan már nem fogom szeretni ezeket de most egy életrevalónyit megnézek :)

2012. szept. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor a kört nem ajánlom mert abban rohadt arcú szellem lány van
2012. szept. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát a Kör című filmnél vannak jobbak is... Amúgy meg az volt az első horrorfilm amit életemben láttam! :)
2012. szept. 30. 16:04
 5/8 anonim ***** válasza:
de jó film
2012. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem is azt mondtam, hogy rossz :) Am télleg jó :D
2012. szept. 30. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:

14 vagyok, csaj és nagy horror rajongó :)

igazából én már 10 évesen olyan filmeket néztem mint a Hannibál ébredése :D ami alapjáraton nem durva, de egy 10-es kiscsajnak sztem igen :)

2012. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is 14 vok, és én is szoktam nézni.
2012. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!