Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki találta ki hogy pl a...

Ki találta ki hogy pl a rózsaszín, az lányos dolog, a cukiságok, mint pl hello kitty, és egyéb dolgok lányosak? Az érzékenység szintúgy. és ha egy fiú szereti ezeket, és érzékeny, akkor az rögtön buz1?

Figyelt kérdés
14f
2012. okt. 4. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van egy határ. Egy fiú nem vesz fel sárga szívecskés inget egy rózsaszín virágos nadrággal, mert nem férfias. Attól még lehet érzékeny típus és ezt kifejezheti mással is, mint színekkel. Például nagyon sok művészlélek teleaggatja magát mindenfélével, ami úgy érzi, hogy kifejezi őt. Valaki ettől ki van akadva, mert nem olyan típus és nem érti meg, mert ő nem venne fel gyűrűket vagy ilyesmi.
2012. okt. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy határt tartani kell. Érzékeny privát(abb) körülmények között nyugodtan lehetsz. Én pl szinte naponta sírok fiú létemre, mert nagyon érzékennyé váltam egy viszonzatlan szerelem miatt. De erről csak én, és a legjobb barátom (szintén lány) tudunk. A színek, és figurák pedig... Jobb ha max 1-1 ilyen dolgod van. Sok fejfájástól megkímélhet.
2012. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!