Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális ez a reakció egy...

Normális ez a reakció egy egyszerű "barátságnál"?

Figyelt kérdés
Volt egy legjobb barátnőm, akivel nagyon jóban voltunk, szinte elválaszthatatlanok, de tavaly szeptemberben másik városba mentem tanulni. Egy idő után már nem keresett, arra is ritkán reagált, ha én kerestem. Pár napja úgy döntöttem, írok neki egy e-mailt, hogy mi baja velem. Ma kaptam meg a választ, hogy szerinte csak kihasználtam őt, és vannak már más barátai, velem többet nem akar foglalkozni. Nem értem, miért gondolja, hogy kihasználtam, legutóbb még legjobb barátokként találkoztunk. Teljesen kiborultam, órák óta itt bőgök, úgy éltem meg ezt az egészet, mint más egy szakítást, pedig csak egy barátság volt két lány között, vannak más barátaim is, de most egyáltalán nem érdekel más, csak hogy ő már utál engem. Normális ez a reakció?
2009. aug. 4. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, tudom milyen érzés, és még jópár napig sírni is fogsz miatta! Engem is sokan elhagytak már, soha nem kaptam oket vissza, pedig csak barátok voltak és a barátok a legfontosabbak. Nem tudom mi baja lehetett veled annak a lánynak, de szerintem csak rossz társaságba kerult szegény :( Mindenképp keresd fel, kérdezd meg, hogy miért viselkedik veled így?!
2009. aug. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megígértem neki a mailemben, hogy ha elmondja, miért nem beszél már velem, utána békén hagyom. Ezek után mit csináljak?
2009. aug. 5. 00:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Várjál a válasszal. De szerintem ha nem akar veled lenni akkor ne fussál utána. Elhiszem, hogy jó barátnők voltatok, de ha ilyeneket gondol rólad... Én biztos, hogy nem írnék neki meg semmi, ha ő ezt gondolja akkor kap,ja be.
2009. aug. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, szörnyen megváltozott... Ilyen gót bandában van most :S Azok az ő híres barátai. Régebben sokkal érettebben viselkedett, nem értem, hogy lett ilyen.
2009. aug. 5. 00:18
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszeruen azok az emberek butították el, akik abban a bandában vannak! Ezek a "stílus irányzatok", amik inkább csak divatok megbolondítják az embert, és szinte mindnek az a lényege, hogy kemény csajok legyunk és bánjunk durván mindenkivel..:( Selejt ez a mai világ nagyon sajnos... Írj neki egy e-mailt amiben leírsz minden érzésedet a barátságotokkal kapcsolatban, aztán várj... Meglátod, ha észhez tér kozeledni fog hozzád.

Elso voltam

2009. aug. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom ezt. Csak nem tudom, hogy kezdjek hozzá, annyi minden van a fejemben... Kialszom magam, és megpróbálom holnap (izé, már ma :D), hátha addigra összeszedem magam.
2009. aug. 5. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!