Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rossz önképet fest ha valakit...

Rossz önképet fest ha valakit sokan megbámulnak?

Figyelt kérdés

Engem sokan megbámulnak, nem hiszem hogy azért mert csúnya vagyok. De mivel nincs párom, mégis van bennem kétség.


Máskor meg mikor XY pasi kedves velem, az jut eszembe hogy lehet bejövök neki, de közben meg arra gondolok hogy nem vagyok olyan jó csaj hogy tetszem neki.


Olyan kezdek lenni a nagynéném...Meggyőződése hogy minden pasi ki akar vele kezdeni... :/ XD De nem akarok ilyen hibbant lenni...


2012. okt. 9. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Általába nem magát az embert bámulják, hanem ami szemetszúr valakin

Nekem a halántékomnál van egy tetkó, ill a fejemen oldalt és sokszor ezt nézik mert ez látszik napi szinten


Akiről úgy véled érdeklődően kacérkodik veled, az biztos akar valamit, de éppen nem mer jobban belefolyni

20/F

2012. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Engem is elég sokan megbámulnak,de ez olyan,hogyha fiatal,akkor nem zavar,sőt,még örülök is neki.De régen volt egy olyan időszakom,amikor fiatal pasik egyáltalán nem vettek észre,gondolom azért,mert kicsit gyerekesebben néztem ki.De az idősebb,gusztustalan fazonok meg igen.Akkor azt gondoltam,hogy én csak ilyen lecsúszott érdekembereknek kellek használati tárgyra és nagyon dühített a dolog.De csak vissza kellett festenem a hajam az eredeti hajszínemre és probléma megoldva.Amúgy ha egy idősebb 30-40-50-es próbálkozna be,dühös lennék rá,mert tudom,hogy az ilyen csak kihasználni akarna.
2012. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre is válaszolok:Nem az fest rossz önképet,ha megbámulnak,hanem az inkább kihoz belőled valamit,ami már eleve ott van.
2012. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 VVMMvvmm ***** válasza:
100%

Minden csinos nőt megbámulnak-általában a nem impotens-

férfiak.Fura, hogy a kérdezőnek ez nem tűnt fel eddig.

Mivel a nők-többsége- elvárja, hogy a mélyen tisztelt

hím kezdeményezzen így aligha meglepő ez a felismerés,tapasztalat.

2012. okt. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!