Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan ismerkedjek emberekkel?

Hogyan ismerkedjek emberekkel?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és természetesen suliba járok. Volt egy haveri köröm, akikkel nagyon jól megvoltam, de tényleg minden hülyeséget együtt terveztünk. Tehát tényleg úgy éreztem tartozok valahova, nem is próbáltam más emberekkel ismerkedni, mert úgy éreztem így jó. Egyszer valami miatt ki lettem közösítve (itt jegyezném meg, hogy nem kritikákat kérek, csak elmesélem mi van). Azóta magányos vagyok. Többen mondták hogy lépjek túl, de nem tudtam sokáig. Azonban most jutottam el arra a pontra, hogy meg kell lépnem a már jó ideje esedékes lépést. Mégis mivel kezdjem?

2012. okt. 19. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az a "valami", ami miatt ki lettél közösítve?
2012. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem szimplán próbálj meg nyitni mások felé, már ha van lehetőséged ilyesmire mondjuk suliban - tudom, igen, nagyon nehéz. Van egy jó barátnőm, ő is most 16-7 éves, és egy igazából még csak nem is létező kis baklövése miatt mindenki elkezdte elítélni (a fele a pletykáknak még csak nem is igaz róla) és egyedül tengett-lengett. Ám többen elkezdtünk nyitni felé, kíváncsiak voltunk rá, nem is érdekelt, hogy a pletykák igazak-e, nagyon jó barátunk lett. Biztos vagyok, hogy vannak a környezetedben még "rád vevő" emberek; de ha mégsem, akkor próbálj új környezetben ismerkedni, ne adj Isten interneten, ma már aztán minden van. Sok sikert!

16/L

2012. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első kommentelőnek üzenném, hogy egy csajnak egy VICC kedvéért én magam a "keresztapának" neveztem, és ezen mindenki kiakadt h én a többieket csak megalázom. És hát, kidobtak.

A második kommentelőnek meg hogy köszi a válaszod, csak az a baj ritka az olyan lojális típus mint te, ezért gyakorlatilag mindent nekem kell megoldanom

2012. okt. 19. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak beszélgess emberekkel, ne is ismerkedési célból. Csak lazán. Aztán előbb-utóbb kialakul valami.
2012. nov. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!