Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legrosszabb szokásotok...

B25 kérdése:

Mi a legrosszabb szokásotok ami még ti magatok is ki nem állhatok?

Figyelt kérdés
Létszíves igazakat írjatok. Köszi
2012. okt. 28. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha lezárom a kocsit akkor sokszor visszanézek h tényleg zárva van e.

Mikor boltba megyek akkor a bejárat előtt mindig megnézem h mennyi pénz van nálam pedig egyszer már otthon megnéztem.

2012. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lustaság, mohóság.
2012. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dadogás..
2012. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Határozatlanság.
2012. okt. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hangulatingadozás és az ebből fakadó következmények.
2012. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Nehezen tudok "NEM"-et mondani.

2. Mindig lekaparom, főleg télen a körmöm melletti kemény bőrt, és fáj.

3. Anyagi körülményeimhez képest drága dolgokat veszek, amiket nem kéne, hogy megengedjek magamnak, így betegesen féltem őket.

pl. ezt úgy értem, hogy nem keresek jól, ennek ellenére megvettem nagy nehezen egy LG mosógépet 140.000Ft-ért, pedig tudom, hogy az én pénztárcámhoz a 80.000Ft-os árkategória lenne való, nálam sokkal gazdagabbak is 60.000ért vettek (Bosch, Electrolux, Samsung)gépet. Számítógép terén ugyanez a helyzet, vettem 1-2 drága dolgot, de az a baj, hogy betegesen féltem őket, mert tudom, hogyha elromlana, akkor csak mittudomén 1-2 év spórolással tudnám megvenni, vagy még több.

De ruhaneműből szintén ez a helyzet. Megrendelem külföldről a Diesel, Armani felsőket, nadrágokat, és anyunak sem engedem, hogy kimossa, hozzányúljon, mert valami kárt csinál benne, akkor ne az ő felelőssége legyen. Persze Ő azt mondja, ha egy ilyen árkategóriájú ruhának baja lesz, mert véletlenül nem kímélőre van téve, akkor az nem is jó. Ő nem érti meg, hogy a drága dologra is kell vigyázni, mert kényes az anyagja. Ezen a téren is az a helyzet, hogy nálam sokkal jobb anyagi körülmények között lévőnek megfelel az Adidas, Nike és hasonló márkák, mind pulóverbe vagy cipőbe, én meg rá sem tudok ezekre nézni. Inkább veszek kevesebbet. Néha magamat is hülyének tartom, amit csinálok, mert megveszem, de ugye nagyon féltem ezeket.

2012. okt. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. okt. 28. 16:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szopom az ujjamat.Ezt utálom.Lehet hogy csak véletlen, de akkor is szakadtam rajta hogy a 6. hozzászólás mellett mosógép reklám megy.
2012. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rágom a bőrt a körmöm mellett, lusta vagyok és időnként követelőző.
2012. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat tudok panaszkodni szegény barátomnak. Sokszor már észre sem veszem. Tudom, hogy őt ez idegesíti, és mikor kapcsolok, hogy hoppá, már megint megy a rinya, meg elkezdek kézzel-lábbal magyarázkodni, bocsánatot kérni, és azon hisztizni, hogy milyen idegesítő vagyok.
2012. okt. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!