Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg engem jellemez ha...

Tényleg engem jellemez ha hülyeségeket nézek a neten?

Figyelt kérdés

pl vannak videok, amik arról szólnak hogy egy-egy videóra mik az emberek reakciói. vagy az ufókról, persze 90% hazugság, meg műufó, de érdeklődve nézem :)

vagy a macskák, hogy mekkorákat tudnak tévedni :)pl átugrik valahova ami messze van és leesik. de milyen bátor :)

szóval ahogy ezeket mutogattam a családnak, komolytalannak jöttem le. ők meg mindig olyanokat néztek, amik hozzá tartoznak az életükhöz. pl milyen színek jók egy lakásba, meg autóbalesetek, hogy mi volt a kormányzási hiba stb


szóval én komolytalan vagyok?


2012. nov. 3. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább ők a savanyúak... nem tudnak szórakozni. Aztán lehet, nekik baromi szórakoztató a színek nézegetése.
2012. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez csak pozitív szerintem, hogy nyitott vagy a világ dolgai fele. Nem szabály, hogy csak azt kell nézni, ami az életedhez tartozik. Már miért lennél komolytalan?

Én is hozzád hasonló vagyok. Összeolvasok és nézek mindent. Nem fényezni szeretném magam, de tapasztalatom szerint pl. sokszor azért tarolok a Honfogaló nevű játékban is, mert tájékozottabb vagyok sok témában, mint a játékostársaim, pont ebből kifolyólag, hogy sokmindenbe belelesek és rémlik, hogy már láttam, olvastam erről valahol.

2012. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!