Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha csak pár napod lenne...

Ha csak pár napod lenne hátra, mit tennél? És kitől kérnél bocsánatot a tetteidért?

Figyelt kérdés
2007. aug. 31. 23:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha pár napom lenne hátra, akkor mindent megtennék, hiszen veszteni valóm nincsen. Bocsánatot nem kérnék, hiszen ha elkövettem valamit, és eddig nem tettem meg hogy bocsánatot kérek, akkor miért akkor tenném amikor meghalok? Annyi önbecsülésnek kell, hogy legyen az embernek, hogy nem a hálos napjaiban fog sebet ütni rajta. hogyha meghalok, akkor szeretnék tisztán és lelki sebektől mentesen meghalni.
2007. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon sokszor jutott eszembe ez a kérdés.

Hát először is minden mocskos titkomat beismerném, és az érintettektől kérnék bocsánatot.

Hogy mit tennék? Nem olyanokat, amikre "nem volt időm". Belekezdenék valami nagyszabásúba, avalmibe, amivel az emberek emlékeznének rám a halálom után még sokáig is. Talán építenék valamit, vagy írnék, esetleg segítenék az embereken. És igen, talán ha jutna rá időm, kiélvezném az olyan dolgokat is amelyeket még nem próbáltam ki. Bungee jumping, különböző sexpozíciók, csináltatnék egy tetkót, kiugarnék ejtőernyővel egy repülőből...

de mindenképpen tennék valami nagyszabásút. Ha már meghalok, haljak meg úgy, hogy tettem is valamit az életben, és nem csak élveztem az életet.

Végül meggyónnék és várnám a halált.

Albert

2007. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnám, hogy milyen érzés megbosszulni egy állat megkínzását vagy mondjuk egy kisgyermek moelsztálását.
2007. szept. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

lehet goni vagyok de annak aki sok fájdalmat okozott az most nagyon megkapná

és elvesziteném a szüzességem:D

2007. okt. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kérnék anyámtól, amiért sokszor csúnyán beszélek vele és néha megbántom, megmondanám a barátomnak a legjobb barátnőmnek hogy nagyon szeretem őket, és elmondanám a kórházban levő fogyatékos kissrácnak is, és a nap egy részét csak velük 3-ukkal tölteném, és minden percben elmondám, hogy MENNYIRE szeretem őket. A kissrácot kivenném állami gondozásból, ahol nem foglalkoznak vele, és annyi szeretetet adnék neki, amennyit csak tudok, mert megérdemli... És minden szerettemnek és a családomnak is elmondanám, hogy szeretem őket.
2007. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

nem kérnék bocsánatot senkitől és nem vallanám be azt sem amit eddig nem tettem meg.

a családommal lennék a gyerekeimmel a férjemmel elmondanám mennyire szeretem őket hogy vigyázzanak egymásra.emennék egy tengerpartra és a hegyekbe.

2007. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Bocsánatot, senkitől nem kérnék,igyekszem úgy élni,hogy ne tegyek olyat,hogy bocsánatot kelljen kérnem...Ha kiderülne,hogy pár napom van hátra,akkor legelősször beintenék a főnökömnek,utána kivenném a vánkosból :-) a dugilovét,és elintézném,hogy mindenki aki fontos nekem,eljusson velem egy egzotikus helyre,ahol sokat beszélgetnénk,és hatalmasat buliznánk.Utána hazajönnék,megölelném a macskáimat,ennék egy félig átsütött steak-et,egy jó borral.Utána kipróbálnám a heroint,és addig szeretkeznék a kedvesemmel,amíg megnem halok.
2007. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem tennék semmit várnám a végét!

Bocsánatot senkitől nem kérnék, sőt a családomat megkérném, hogy ők vallják be mind azt amit elkövettek ellenem és magyarázatot kérnék rá hogy miért tették ezt?!

2007. dec. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Én a barátnőmtől kérnék bocsánatot, mivel most fasítrban vagyunk, elmondanám mindazt, amit titkoltam, hogy van egy valaki aki iránt többet érzek, és élvezném az életet.
2008. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Én egy-két orrtörést kiosztanék. Utána kipróbálnék minden őrültésget, és / vagy a szeretteimmel lennék. De inkább és.. :D
2008. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!