Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Ti hogyan fogadjátok/f...

Lányok! Ti hogyan fogadjátok/fogadtátok el magatokat?

Figyelt kérdés
Én nem tudom magam elfogadni..nem rég jól lefogytam de így sem tudom magam elfogadni..utálom a testem...sőt még a belsőmet is ...pls segítsetek!!
2009. aug. 15. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

sajnos én még sehogy... :S erre én is kiváncsi leszek. :S

:$

2009. aug. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nehezen ment. De sikerült. Két ember kellett hozzá. Az egyikük az unokatestvérem, a másikuk pedig az első férfi, aki randira hívott. Az unokatestvérem egy kicsit egoista. Ő szép, ő tökéletes, ő utána döglenek a férfiak. Viszont nem tűri meg, hogy a környezetében lévők máshogy gondolkodjanak. Ha azt mondtam, hogy ramatyul nézek ki, akkor mindig talált valamit rajtam, ami szerinte gyönyörű. Nem hagyta az önsajnálatot, belevitt flörtölős helyzetekbe is férfiakkal. Így szépen lassan én is így kezdtem gondolni magamra, mint ő. Ha ő így gondolkodik, akkor én is gondolkodhatok így. Dícsérte a sminkemet, ha valami új ruhám volt, akkor mindig megjegyezte, hogy jól áll. Néha kicsinosított, és készített rólam fotókat. És tényleg jól sikerültek. A férfi pedig annyiban segített, hogy ő volt az első, aki észrevette bennem a nőt. Pedig ekkor már 18 voltam. Elhívott randizni, bókolt, ahogyan illik. Megmondta, hogy a külső lenyűgözte. Igaz, hogy szakítottunk, de barátok maradtunk, és utána is többször kaptam tőle pozitív visszajelzést, ha összefutottunk, vagy látott rólam képet iwiw-en, msn-en. Egyedül én képtelen lettem volna arra, hogy elfogadjam magamat. De ők segítettek nekem. Utólag persze hülyeségnek tűnik az egész, hiszen most már látom, hogy ha nem is vagyok tökéletes, de szép vagyok. ÉS hülyeség volt, hogy utáltam a saját testemet. Ha előről kezdhetném (a mostani tudás birtokában), akkor már sikerülne egyedül is. Gondolj arra, hogy tényleg biztos van olyan, aki szépnek tart. Nem kell tökéletesnek lenni. Senki sem az. Írd le egy papírra, hogy mit utálsz és mit szeretsz magadban. És kérdezd meg egy olyan embert véleményét az általad negatívnak ítélt dolgokról, akiben bízol. Meg fogod látni, hogy ami számodra hatalmas hibának tűnik, azt más talán észre sem veszi. De mit nem szeretsz magadon egyébként? És a belsőddel mi a baj? Azt te alakítod.
2009. aug. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudom magam elfogadni...

Egyszeruen utálom magam, jobban már nem is lehetne.. Régebben voltak olyan esetek, hogy vagdostam is magam meg kikarmoltam az arcom, de ennek semmi értelme. Tukorbe nézek és egy ronda boszorkányt látok és azt kérdezem magamtól "Hogy nézhet ki így valaki?"

Ezen kívul mindig kovérnek érzem magam és folyamatosan fogyókúrázom, mindig más módszerekkel... Néha annyira megutálom magam, hogy napokig nem eszek, mondva, hogy úgysem érdemlem meg..

Az arcomat ki nem állhatom, még 2 kiló sminkkel is úgy nézek ki, mint egy banya, nem tudok már milyen ruhát húzni magamra, mert szégyellem az alakom, így egész nyáron borkabátban jártam.

Ahogy lehetoségem lesz rá úgy fogom átszabatni mindenem! Ez nem egy korszak, mióta eszemet tudom, ovodás korom óta utálom magam és mindig csak jobban és jobban....

Nem vagy egyedul! Mindenesetre Neked sok szerencsét! Ja, és néha én is utálom a belsomet is, mert túl érzékeny vagyok és mindenen elsírom magam, mint egy nemnormális...

2009. aug. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

változtass magadon. én másképp öltözködöm, levágattam és befestettem a hajam, okosan sminkelek (szemhéjtus és kicsi rúzs)

régebben nagyon látszott a járásomon, hogy nem vagyok magabiztos és önbizalomhiányos vagyok, de felvettem itthon egy magassarkút és zenére jártam-keltem a házban, próbáltam javítani a járásomon és a mozgásomon

festem a körmöm (el sem hinnéd mennyivel lányosabban érzem magam tőle) fülbevalót hordok (amit eddig nem túl gyakran vettem fel) néha van rajtam egy nyaklánc ha illik a ruhához és nincs új ruhatáram csak pár új ruhám amit kombinálok a régiekkel:)

sokat nézegetem tükörben ahogyan magassarkúban és csini ruhában vonulgatok a szobában

nem érzem magam szebbnek ezektől csak igyekszem egy látszatot fenntartani mások számára, mert eddig nem vették észre, hogy értékes lennék a világ számára

2009. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én rengetegszer elmondtam magamban hogy szép vagyok, jófej, szeretnek az emberek. nekem bevált. egy éve még szürke voltam, csak a háttérben voltam végig. viszont aztán az egyik "menő" csajnál kezdeményeztem, ittaludt, lassan átvettem a jó tulajdonságait, pl a nyitottságát, az egóját, és mostmár én is sokkal könnyebben barátkozom. emellett szeretnek az emberek, keresik a társaságomat.
2009. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

02.37, tegnapelött: mintha a szívemből szóltál volna. ugyanez a helyzetem :S

csak nem akarom átszabatni magam, régebben akartam. rájöttem, ez egy büntetés, amiért így nézek ki. :S

16/L (eslő voltam amugy)

2009. aug. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én nem fogadtam el magam...a férfi "őseim" mindig azt mondják, hogy nincs olyan ő, aki meg lenne elégedve magával. én pl. egyáltalán nem vagyok magabiztos, mert rohadtul rondának találom magam (más azt mondja, szép vagyok), elég béna is vagyok, mivel mindenhol tudok valami égőt csináni...(nem ejtek el gyertyát és nem cigivel gyújtogatok, nyugi!) sokszor szerencsétlenkedek, szóval igazi bénalány vayok XD ami a kinézetemet illeti: magas, karcsú derék, széles csípő, vastag comb, x láb és a lábfejem, aminek picinek és nőiesnek kéne lenni, olyan, mint az apámé, csak két számmal kisebb..a vállam olyan, mint egy úszóé (vagy mint egy fiúé:széles), a hajam derékig érő gesztenyebarna, a szemem nagy és világosbarna, a fejem pedig kerek. Most változtatni akarok magamon (valahogy), rám férne a hajvágás, mert hullik nagyon, de még sok-sok évnek el kell telnie, hogy legyen némi önbizalmam... de sztem nem csak én vagyok ezzel így.
2009. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!