Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elképzelhető, hogy azért nem...

Elképzelhető, hogy azért nem bírnak az osztálytársaim, mert nem tudnak hova tenni? Kifejtés lentebb.

Figyelt kérdés
Elég érdekes ember vagyok, az a (szerintem) rossz tulajdonságom, hogy amikor megismerkedek valakivel, csak viccelődök, hangoskodok, hülyülök, minden agyfárasztós dolgot elsütök, egyszóval úgy "mutatkozok be", mint aki hülye. Aztán amikor valaki jobban megismer, el van ájulva attól, hogy "hú de okos vagy" meg "nagyon intelligens vagy" meg ilyenek. Ez egyfelől jólesik, másfelől zavar is mondjuk... na mindegy. Szóval nem tudom, hogy vajon azért nem tudnak már majd' 6 éve mit kezdeni velem az osztálytársaim, mert egyszerre "kétféle" vagyok? Vagy talán azért csúfolódnak, mert csak fogást akarnak rajtam találni? Teljesen kitűnő tanuló vagyok, egy négyesem sincs, 10 éve zongorázok, énekelek, meg minden... Idén elvégeztem két pszichológiai tesztet is, és mindkettőben a legtöbb pontot pont a két egymással tökéletes ellentétben lévő személyiségtípus kapta; egyszerre vagyok introvertált és extrovertált... Szerintetek ha tényleg ilyen vagyok, akkor ebből esetleg hasznot is tudnék húzni, hogy fel vagyok képes építeni magamról bármilyen képet, amilyet csak akarok?

2012. nov. 28. 18:36
 1/7 A kérdező kommentje:
nem... de a csillagjegy miért számítana?
2012. nov. 28. 20:04
 2/7 anonim ***** válasza:

ez inkabb teszt volt. de tevedtem. van aki szerint meghatarozo, hogy mi a csillagjegyed meg az aszcendensed. en meg nem dontottem el, hogy elhiszem-e ezt, csak a leirtak alapjan hasonlitottal egy rak baratomhoz es beprobalkoztam, ennyi sikerrel. de mostmar normalisan megprobalom kifejteni a velemenyem.

Elkepzelhetonek tartom, hogy nem tudnak hova tenni az osztalytarsaid, de szerintem nem ez a fo csapas vonal. igy latatlanban nehez megmondani, mi lehet az oka hogy csufolnak, de altalaban ket oka van: az illeto szanalmat kelt es ezzel probalja a kozosseg palastolni a felelmet, hogy kinevetik a szerencsetlen losert; vagy tul okos es ugyes es az ebbol szuleto feltekenyseget, irigyseget takargatjak csufolodassal. en a te esetedben az utobbit latom valoszinubbnek a jo jegyeid miatt.

az, hogy osszetett szemelyiseg vagy, az nem gond eleg sokan vannak igy emberek. az intorveltalt extrovertalt kerdes, meg azt hiszem multidoben lehet csak adott szituaciora vetiteteni, mert nagyon szubjektiv dolog es szituaciofuggo, ez nem csak aznapi hangulatodtol fugg, az eletben is kulonbozo peridosukat el meg az ember. biztos fel tudnal magadrol epiteni barmilyen kepet, de minek? kit akarsz becsapni? egy ido utan a megjatszott szerepek szukek lesznek, ki fog bujni a szog a zsakbol es akkor esetlegesen csalodast okozol az embereknek es magadnak is. szerintem probalj meg nem szerepeket jatszani, nem elvarasok szerint elni es ha meg esetleg bipolaris is vagy ezzel egyutt fognak elfogadni es megszeretni a szamodra megfelelo kornyezetben, hozzad illo emberekkel.

2012. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont te vagy a normális! Bárcsak én is ilyen lettem volna. Sajnos nekem a csendben egy helyben ülés és a semmiben nem igazán jónak levés maradt. Sajnos az emberek többsége vagy olyan abban a korban (tizenéves lehetsz) mint én voltam vagy többet dumál de nagyon beszűkült esetleg van 1-2 "hobbija" mint a számítógéppel játszás. Hát nem csoda ha nem tudnak mit kezdeni egy-egy érdekesebb figurával.

Ne foglalkozz velük! De ilyen introvertált-extrovertált tesztekkel se, semmit se jelentenek ebben a formában. Én minden kérdésre ezekben 2 választ is tudnék bejelölni, minden a helyzettől függ.

Amúgy mivel csúfolnak? Zavar? Félsz tőlük? Vannak azért barátaid, haverjaid?

2012. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, igen. Mostanában leginkább olyannal csúfolnak, hogy csúnya meg büdös vagyok. Mások (akiket ismerek, és őszintén megmondják a véleményüket) viszont azt mondják, csak bosszantani akarnak.
2012. nov. 30. 19:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Félni nem félek tőlük, inkább csak zavar, hogy miért nem tudnak békénhagyni, és engem is emberként kezelni, és ha kérdést teszek fel (pl. a tanárnak azért, mert nem értek valamit) ne azzal jöjjenek hogy okoskodok meg ilyenek. Szóval leginkább zavar.
2012. nov. 30. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:
irigyek B)
2012. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szilvi drága válasza:

Legyen nagy a szád szerintem,de ne süllyedj le az ő szintjükre!Ha az mondják csúnya vagy:

1.Ne hidd el,SOHA

2.Sz*ard le amit mondanak

3.Szólj vissza:"Mt érdekel téged?Ez az én dolgom!"


NEKEM EZEK SOKAT SEGÍTETTEK KITÖRNI.S végül példa vagy.Ha a negyedét csinálnám ,amit te,akkor már rég nem itt tartanák.Csak magadra hallgass!

2013. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!