Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tetszik nekem egy srác, egy...

Tetszik nekem egy srác, egy gimibe járunk, és azt vettem észre hogy nagyon szokott nézni ha a folyosón vagyok és angol órán is (mert egy angolra járunk). Szerintetek nekem kellene kezdeményezni, vagy neki?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 18:39
 1/4 anonim válasza:
férfinek kéne kezdeményezni, de lehet,hogy bátortalan... szóval sztem nem gáz, ha kicsit bátorítod, odamész vmit kérdezni angollal kapcs vagy akármi : D
2012. dec. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 GhostRider3 ***** válasza:
tanuld meg, hogy nem minden férfi akar tőled valamit, aki rádnéz. egyébként sok srác tele van rossz tapasztalatokkal, az is lehet, hogy úgy gondolja, úgyis lekoptatnád. vagy tényleg pont nem mer kezdeményezni, mint ahogyan te sem. azt felejtsd el, hogy a férfi dolga, mert így mindig csak mások fognak felszedni téged. ha meg olyan fiút akarsz, aki ilyen konzervatív nézeteket vall, akkor neked meg kell tanulnod főzni, takarítani, és nem szabad pasizgatni, rendesen kell kinézned.
2012. dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Kedves Ghost Rider a válaszodat, de én jól választottam, egészen jól, és nem szoktam pasizgatni nekem csak Ő kell, senki már nem pótolhatja, egyébként már volt olyan amikor egymás szemébe néztünk mélyen.Én nem az a típusú csaj vagyok, akire te gondoltál.
2012. dec. 10. 16:25
 4/4 GhostRider3 ***** válasza:

majdnem minden lány ezt mondja.

és amíg nem is beszéltél vele, nem is tudhatod, hogy neked csak ő kell.

szerintem még sokat kell tanulnod a fiúkról, és ez komolytalan helyzet, de sok szerencsét

2012. dec. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!