Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális, ha dühkitöréseim...

Az normális, ha dühkitöréseim vannak időnként és folyton feszengek, szorongok, stresszelek, mert ronda vagyok és egy csajnak sem kellek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 3. 18:13
 1/8 anonim válasza:
én ugyanígy vagyok vele,csak lányként.. meg nekem van barátom is.. nem értem h miért vagyok ilyen:(( 17L
2013. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az normális, hogy rondaként nem kellesz nekik, de ne dühöngj, törődj bele.
2013. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azért a "szörny" egy erős túlzás, nem gondolod?
2013. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hát gyerek, az a baj, hogy amig ronda vagy, addig tényleg nehéz lesz becsajoznod.
2013. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már pedig az vagyok, egy szörny, mert mi másért tűnne el a lányok 99%-a, amint küldök képet nekik magamról vagy miért rondáztak már le, akiknél bepróbálkoztam vagy gúnyoltak, nevettek ki?! Elegem van, hogy minden lány csak bánt és én mégis folyton barátnőre vágyom, de mégis miért, ha ilyen szívtelenek és kegyetlenek egy ronda sráccal a lányok, még a csúnyák is?!
2013. jan. 3. 18:21
 6/8 anonim válasza:
ha határozott lennél, akkor legalább kézbe tudnád venni a xaros kis életedet, és ilyen alap dolgokon változtatni tudnál, mint pl ruha. Mert biztos vagyok benne, hogy okádék módon öltözködsz. Továbbá gáz a gondolkodásod is. Mondhatnám foggggggalmad nincs az emberi kapcsolatokról, az ilyen fiu-lány kapcsolatról meg föként. Azt hiszed, hogy tündérmese. Ami végülis nem baj, mert valojában a luzer életed rekeszt el inkább a nőktöl nem a külsőd.
2013. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"ismertem" ilyen pasit, aki ezt állította magáról, aztán túljátszotta a szerepét, és 2 dolog derült ki:kamuzik, és hogy egy pitiáner hazug.Egy olyan pasi aki külsőleg valójában elsőosztályú, de belül maga a métely.
2013. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Juliusz48 ***** válasza:
Valószínűleg az a hiba, hogy a hozzád hasonló lányok nem tetszenek neked, a szebbek meg nem ismerik azt a mondást, hogy a férfi, ha az ördögnél egy kicsit szebb, akkor már szép. Próbálj meg az önismeretedben eljutni odáig, hogy ne azt akard elérni akinek nem kellesz. Mindjárt nem lesznek dühkitöréseid, hanem egy okos, és a szerelemtől bájos barátnőd.
2015. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!