Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél meg és mit nem a...

Mit tennél meg és mit nem a párodért?

Figyelt kérdés
2007. szept. 6. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
AZ ELŐZZŐ PÁRJAIMÉRT SEMMIT DE A JELENLEGI PÁROMÉRT TŰZBE MENNÉK ANNYIRA SZERETEM.
2007. szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
83%
Ezt nehéz megválaszolni, az tuti hogy akkor jösz rá hogy mit tennél, tettél volna meg amikor már nem vagytok együtt.
2007. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Nah ez egy jó kérdés. De talán jelent valamit ha "vén" (32 leszek) fejemmel még a változásra is képes vagyok érte. Vannak rigolyáim amik egy idő után idegesítőek. Ezt be is látom és változtatok, változtattam rajta. Sosem probáltam meg változni 1 pasiért sem,de érte megéri. Imádom.

Amúgy meg tűzbe mennék érte. Nah azért kútba nem ugranék :)

2007. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Én mindent magtennék érte. Nem vagyok idős (21éves), de nekem csak ő van. Nagyon szeretjük egymást, nagyon nagyaon sok ellenségünk is volt, és sokmindent átéltünk együtt, pedig csak egy éve vagyunk együtt. És most már a sok rossz mellé kapunk jót is, pl sikerült a lakáshitelünk. Szóval, az életem adnám érte.
2007. szept. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
94%
sterintem azt mindenki érzi,hogy mikor jön el az a pasi,akiért érdemes bármit meg tenni!aztán majd mikor lessz egy gyereked rá jössz,hogy ö az akiért bárkit,és bámit fel adnál!egy pasi nagyvonalakba szeressen ugy ahogy vagy,mert ijennek szeretett meg,persze csiszolodtok majd egymáshoz,és akkor kérés nélkül változol te is,meg ö is!azt me csináld amit nem akarsz,ha neked teher,ne tedd!nekem az a szavam járása,hogy SEMMI SE KÖTELEZÖ!és ez igy is van!élj ugy,hogy akármit teszel,sose bánd meg,ez nehéz,de ha azt teszed amit te akarsz,és nem azt amit más,akkor sikerülni fog%
2007. szept. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Semmit. Ha már ezen múlik a dolog már régen megette a fene az egsézet.
2007. szept. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Szinte mindent, kivéve: AZ ÉLETBEN NEM KÖLTÖZNÉK ÖSSZE AZ ANYUKÁJÁVAL!!!! :)
2007. szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Megennék érte egy krokodilt!

De nem kell szerencsére....krokodil nélkül is imádjuk egymást....

2007. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Eddig már mindent megtettem,a mit ember megtehet és nem sok foganatja volt, ezért azt hiszem már nem sokat...
2007. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem venném be harmadiknak,a szőke nagymellűt, a kisboltból. :-)Mindent megtennék a páromért,ami nem ellenkezik az elveimmel,annak függvényében,hogy ő mire képes értem.Ez nem önzőség,hanem,csak így van értelme,hogy egyikünk se kerüljön lealacsonyító helyzetbe.Szerencsére,én olyan párkapcsolatban élek,hogy mindent megérdemel a párom,persze ezt ügyesen titkolom,nehogy visszájára forduljon a dolog.:-)Azért,a szívünk mélyén,tiszteljük egymást annyira,hogy tudjuk,sose élnénk vissza a másik jóindulatával,és teljesmértékű társak vagyunk az életben egymásnak.
2007. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!