Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jogosan ütöttem meg az anyámat...

Jogosan ütöttem meg az anyámat, amikor üvöltözött velem, szidott, szekált és a fejemhez vágott nagyon durva negatív jelzőket?

Figyelt kérdés
Voltam már dög, sz@r tetű, görény stb
2013. jan. 25. 06:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
31/F
2013. jan. 25. 06:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyád azt kiabál, amit akar.Visszakiabálhatsz.Ha meg akar ütni, lefogod a kezét.De SOHA nem ütheted meg az anyádat!

Ha nem bírod elviselni, akkor ne találkozz vele. Költözz külön, élj nélküle! Felnőtt férfi vagy.

Felháborító,súlyosan elítélendő számomra, ha valaki veri az anyját.

2013. jan. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

NEM!

nem csak azert mert ez csak olaj a tuzre, hanem mert az anyad, akar milyen mocskosan is beszel veled. btw koltozz el, nem egeszseges 31 evesen barmelyik szuloddel is lakni. (bar az anya mindig sulyosabb)

2013. jan. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja, es az erofolenyedrol ne is beszeljunk... :/
2013. jan. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Ez a kérdés eddig a családi kapcsolatoknál volt.

Durva válaszok érkeztek a kérdező "emberi" mivoltával kapcsolatban. Jogosan.

Kérdező! Ott nem bírtad a kritikát? Gondoltad, itt elnézőbbek lesznek? Nem. Nem volt jogos.

A neved sem sugároz bizalmat, jóságot. Ki szeret egy köpőlegyet? De látom, a viselkedésed is inkább állatra hasonlít, mint "emberre".

Anyád helyében nem engednélek be többet az ajtómon.

Hogy egy anya féljen a saját gyerekétől?

Remélem nincs feleséged, gyereked.. Az asszonyt is vered?

Aki megüti az anyját, a gyerekét agyonveri?

Nem kell mindennap menned, és szerinted alkoholista.

Te meg egy agresszív állat.

2013. jan. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elfogadom a negatív kritikákat. Az vagyok amit a zöld komment mezőbe írtam. De nem fogom sajnáltatni magam. Nem éri meg és nincs értelme. Sajnálom, hogy megbotránkozást keltettem a válaszolókba. Az anyának mindent szabad. A válaszokból ez jön le. Pszichiátrián már voltam, de nagy esélyt látok rá, hogy újra leszek. Valóban egy idegbeteg társadalomba nem illő ember vagyok. Sötét a múltam. Apám 10 éves koromig vert, tőle a mai napig félek. Anya és fia kapcsolat abból áll bármit teszek semmi nem jó. De ha hibázok, gyenge vagyok valamiben az a családban bűn. Szeretetet soha senkitől nem kaptam a barátnőmön kívül. Hála Istennek most már van hova menekülni előlük. Anyám erőssége az érzelmi zsarolás is volt. Szóval, már azt is megbántam a válaszok láttán, hogy megszülettem. Ha nem vagyok ez a bolygó sokkal egészségesebb lenne.
2013. jan. 25. 08:59
 8/10 anonim ***** válasza:
javaslom, hogy csak elore nezz, a mult csak kesergo sebnyalogatasra valo, azon nem tudsz mar valtoztatni.
2013. jan. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rá büszke, de én is ütöttem már meg az anyámat. Gyerekkorom óta folyamatosan vert, szidalmazott, mindennek ócsárolt. Egyik percben kenyérre lehet kenni, lelkiismeret furdalása van, amiért görény volt, ezért kedves, megfőzi a kedvenc kajámat, tök jót beszélgetünk, másnap meg én vagyok a szar, szemét, aki miatt pocsék az élete és miattam veszekszik apámmal, meg minden szavamat kiforgatja, stb. És arról, hogy szar a kapcsolatuk szerinte egyedül én tehetek. Nem a kommunikáció hiánya kettejük közt, nem az, hogy anyám csalta apámat és nem az, hogy össze se kellett volna házasodniuk csak azért, mert a bátyámmal "véletlen" terhes lett 30 évvel ezelőtt. Azért írom, hogy "véletlen", mert a születésszabályozás volt szakdolgozati témája, ha valaki, hát akkor ő tudta, hogy kellene védekezni. Szóval én vagyok a hibás szerinte mindenért, mert mondjuk nem mostam el egy bögrét. Tényleg "hatalmas" probléma, olyan, amiért érdemes veszekedni. Hol itthon alszik, hol nem, van hogy hónapokra eltűnik (állítólag a mamámhoz), aztán hazajön és cseszeget, hogy miért nincs xy dolog megcsinálva. Ő mindenkit b@szogathat mindenért, de benne semmi hiba sincs, ő tökéletes, szép és okos.


Szóval tiniként, amikor megvert, már nem hagytam magam, én is megpofoztam, vagy megtéptem a haját, így a testi fenyítésről hamar leszokott, már csak szemétkedik és ordibál. Nagyon szeretnék elköltözni itthonról, de sajnos a minimálbéres állásommal egyelőre nem tudok. Amikor eltűnik, nagyon jól elvagyok apukámmal, főzök neki, én mosok rá, takarítok, etc., mindig van meleg kaja, ami neki nagyon fontos. Meg egyébként is jó a kapcsolatunk, anyámtól mindketten kikészülünk idegileg, de sajnos nem tudunk vele mit csinálni. Válnának is meg nem is, apukám fél, hogy egyedül marad, bár szerintem jobban járna, mint így.


Szóval szerintem sem szép dolog nőt verni, pláne az ember saját anyukáját, de vannak olyan természetű emberek, akikkel már nem lehet mit kezdeni, mert sehogy se fogja be a száját. Ráadásul én egész gyerekkoromban ezt az egy konfliktuskezelési stratégiát láttam, hogy ha nem tetszik valami, akkor lecsapjuk a másikat, de most, hogy már idősebb vagyok, tudok uralkodni ezen, és próbálom nem felcseszni magam... Tiniként ez nagyon nem működött, és ha már az ember haját tépik, meg nyújtófával verik, szeirntem h*lye aki hagyja, még akkor is, ha a saját anyja teszi ezt. Az ordibálás meg sokaknak legalább akkora terror, mintha vernék és nem tudnak vele mit kezdeni. Hiába az anyukája az illető, pont tőle nem ezt várja az ember fia/lánya.


Szóval én megértelek téged, nem mondom, hogy ez volt a legjobb dolog, amit tehettél, hisz ott is hagyhattad volna, de tudom, hogy milyen nehéz hátatfordítani annak, aki mocskolódik. Próbáld meg valahogy kezelni a feszültséget, amit anyukád kelt benned, nehogy egyszer agyonüsd, amiért elborul az agyad. 25N

2013. ápr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 acelsziv ***** válasza:

az, hogy megütötted nem volt jogos.

DE!

Ha van hová menned akkor menj és anyádat felejtsd el. Nem érdemes vesződnöd vele, mert csak felbaßátok egymás agyát.

2013. jún. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!