Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy undorító embernek érzem...

Egy undorító embernek érzem magam, nem látok kiutat az életemben, kezdem feladni a reményt, van aki hasonlóan érez?

Figyelt kérdés
20 l

2013. márc. 10. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem (szerencsére).
2013. márc. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp érzem magam, bár nem undorodom magamtól. Mi bánt?
2013. márc. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért érzed magad undorítónak? Csináltál valami rosszat? Minden helyzetből van kiút, csak néha kell segítség. Én is sokszor éreztem reménytelennek a helyzetemet, de mindig sikerült valahogy megoldani a problémát. Több kevesebb sikerrel. Mi a baj? Hátha tudok segíteni.
2013. márc. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ne add fel!! Mindig van kiút!!!
2013. márc. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jaja, éreztem már... :/

Írd már le, hogy mi a baj! :)

Az együttérzésünkkel nem mész sokra...

2013. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nirata ***** válasza:

Miért gondolod h undorító lennél?

Ennyire lenézed magad, vagy beláttad egy hibádat?


A reményt könnyű elveszteni,annál nehezebb megtartani...

12kor írtad ezt ami szar időpont, ilyenkor az ember a szokásosnál is depisebb...

Tanácsot nehezen tudok adni,mert elég szűkszavúan fogalmaztál...

2013. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindent rosszul csinalok, olykor megbántok masokat, de altalaban sajat magamat. Egyre elveszettebb vagyok, kudarcok ernek, nem tudok tullepni egy fiun, es sok hibat kovetek el. Depresszios is vagyok talan.
2013. márc. 10. 18:24
 8/8 Nirata ***** válasza:

Elég nehéz lehet... ):

És nem 1ről a 2re fogsz tudni ebből felállni.De ha tisztázod magadban a dolgokat,fel fogsz tudni állni

2013. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!