Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 34 éves budapesti nő vagyok....

34 éves budapesti nő vagyok. Sokáig visszahúzódó, magamnak való voltam. Pszichológusnak és kineziológusnak köszönhetően sikerült változnom belül. Hogyan tudnék tovább fejlődni?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nem érzem jól magam a bőrömben a korábbi életmódomat követve, de nem tudom hogyan tudnám elkezdeni a változtatást. Mit csináljak, hova és kivel menjek? Egy-két baráton kívül nem ismerek sok embert, ők viszont a "régi" életembe passzolnak inkább a személyiségüket tekintve.

2013. márc. 10. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor jó lenne, ha ismerkednél olyanokkal, akikkel jól érzed magad! :)

Munkahely, tanfolyam, hobbin keresztül... esetleg a mostani barátaid ismerősei... :)

2013. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress egy pasit,és kezdj el végre élni úgy igazából!
2013. márc. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!

ilyesmire gondoltam én is, csak nem tudom, hogy kezdjek hozzá. Menjek el pl egy konditerembe (egyedül) és szólítsak le valakit?

2013. márc. 10. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes elfogadni minden programlehetőséget, hátha megismersz szimpi emberkéket. Tanfolyamok is tudnak jók lenni. Válassz valami szimpit. Nyelvtanfolyam pl. (bár ott általában nincs olyan kötetlen duma tapasztalataim szerint), lakberendezés, festés, v. van olyan hogy poliglott klub. Megvan! Ahol hajlandóak dumálni az emberek, az pl. a jobb agyféltekés rajztanfolyam, holisztikus klubok, tanfolyamok, ilyenek. Nem összekeverendő a jóslással, és hasonló boszorkányságokkal. ;) Reiki esetleg, ilyesmi. Márha érdekel a téma.

Sok sikert!

2013. ápr. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A kérdés kiírása óta sok minden változott! Megy ez! ;)

2013. ápr. 23. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!