Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Introvertáltból extrovertált?

Introvertáltból extrovertált?

Figyelt kérdés

Viszonylag introvertált ember vagyok, próbálok változtatni, de mivel természetszerűleg ilyen vagyok, ezért nagyon nehéz, sőt azt tanultuk, hogy mivel ez ilyen alap karakterisztika, ezért nem lehet megváltoztatni.

De én elég rosszul érzem magam így, valahogy extrovertált akarok lenni. Remélem tud valaki segíteni.


2013. márc. 17. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg extrovertált akarsz lenni, lehet, hogy nem is vagy introvertált, csak szégyenlős. Ettől a szíved mélyén még lehetsz bármi. Szóval szerintem először gondold át ezt magadban, aztán a szégyenlősség leküzdéséről már elég sokat olvashatsz :)
2013. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
teljesen szerintem sosem tudsz az lenni
2013. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy nem "merek" megszólalni, hanem az, hogy általában nincs mit mondanom. Szerintem az is közrejátszhat ebben, hogy szinte nincs kreativitásom. Ez meg már megint egy újabb probléma:S
2013. márc. 17. 20:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Görcsösen próbálkozol? Keress olyan társaságot, akivel összeillesz!
2013. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy általában csak "megfigyelőként" vagyok jelen a beszélgetésekben, mert valahogy számomra az is "kielégítő" és érdekes, ha hallgatom mások eszmefuttatását és úgymond sodródom. Nagyon ritkán tudok hozzátenni valami újat, esetleg vicceset is.
2013. márc. 18. 09:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez a baj! Ezért kéne keresned olyan embereket, akikkel jól el tudsz beszélgetni! :)

Ha meg sehogy sem megy, akkor jobb lenne elfogadnod, hogy te ilyen vagy! :)

2013. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem introvertált létemre rengeteg kreativitásom van, de mégsem szólalok meg sokszor, mert nincs mit mondanom. Nem olyan vagyok aki egyedül szeret lenni, hanem olyan aki társaságban is kicsit egyedül van, de ettől még jól érzi magát, megvan a szűk baráti köröm akikkel nyílt vagyok. Sokat változtam egy múltbeli hibámból eredően, vagyis inkább annak a következménye miatt. Ne akarj extrovertált lenni, hanem jöjj rá így hogy lehetsz boldog.
2013. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy így nem érzem jól magam. Eddig azt hittem, hogy jó úton haladok, folyamatosan fejlődök és idővel elérem azt a szintet a szociális készségekben, amit szeretnék, de sajnos rá kellett döbbenjek, hogy ezen nem lehet változtatni és ez nagyon elkeserít.
2013. márc. 19. 21:19
 9/9 anonim válasza:
negatív élet helyzet kell, amit nem felejt az ember.
2014. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!